• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ne nje Ishull te Vetmuar me....

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Ne nje Ishull te Vetmuar me....

ahhaahahha uaaaaaaaa sa e mire kjo tema psh una do kisha shkuar me kete cun-tirone se me duket cenka si shpirt:):) pastaj e di se do e kalonim mire aty ne ishull ne mes te detit dhe nen syrin e peshkaqenve do e kalonim supper:p:p:p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Ne nje Ishull te Vetmuar me....

mmm per sot duhet me zgjedh 1 se tjert po i msheh nga ana tjeter e ishullit ahahhahhaha
hajde Mandi na shepto se u myta lol
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
geriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii he makes me laugh :) Stealth do e zgjidhja por kur esht me nerva fillon me poezit e bukura sic din vet kshu qe geriiiiiiiiii
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Ne nje Ishull te Vetmuar me....

Ana mos bertit mi se vjen GERI se single esht gati e ke, oj kjo lol
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Ne nje Ishull te Vetmuar me....

ja prit ta thrasim ik ke ishulli ti se e sjell un me helikopter po te sjell ne stealth se si dihet te prish qefin ky ke tjetrin rezerv lol
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Ne nje Ishull te Vetmuar me....

un me njerin qe esht online.tjert qe jan ofline jan nis ke ishulli po me presin atje lol
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Ne nje Ishull te Vetmuar me....

PUPA,belle_vie,Ana,Mikela,Kukulla,ChocolatE_DiamonD,Roxy, Kush Te Jet E Lire :p :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Ne nje Ishull te Vetmuar me....

Un me ket lart te bejmja dy pare muhabet rehat
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Ne nje Ishull te Vetmuar me....

Dhe Une Me Kete Lart Meje :)
 
Top