• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ne-Yo pa flokë që nga mosha 13 vjeçare

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Ne-Yo pohon se ai mban gjatë gjithë kohës kapela për të fshehur faktin se ai është duke humbur flokët e tij, gjë që filloi të ndodhë në moshën 13 vjeçare.
Krijuesi i hitit “Miss Independent” është i njohur për bartjen e kapelave dhe ai filloi ta bënte këtë si tinejxher, kur flokët filluan t’i bijnë.

“Meshkujt në familjen time i humbin flokët e tyre shumë herët. Flokët e mi filluan të bijnë kur isha 13 vjeçar. Kështu, ajo ishte koha kur për herë të parë fillova të mbaja kapela. Më pas u bëra super i bindur me atë se kush jam dhe ato tashmë janë pjesë e dukjes time dhe kapelat qëndruan”, tha këngëtari
 
Top