• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neeson nuk do ta luajë Lincolnin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Liam Neeson ka njoftuar se ai nuk është duke menduar më që ta luajë rolin e presidentit të dikurshëm amerikan, Abraham Lincoln, në një film mbi jetën e liderit të vrarë në vitin 1865.
Në vitet e fundit është thënë se Neeson është aktori i duhur për ta portretizuar Lincolnin, në një film me regji të Steven Spielberg, mirëpo ai tash ka pranuar se nuk është i përfshirë më në atë projekt.

Megjithatë, edhe pse nuk do ta luajë Lincolnin, aktori 58-vjeçar do të luajë një tjetër lider amerikan- presidentin Lyndon B. Johnson- në dramën e Lee Daniels për të drejtat njerëzore, “Selma”.
 
Top