• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neper tingujt e kenges mbare kombetare Shqipetare

Status
Temë e mbyllur.

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,205
Pikët
113
Ja, ku po vjen ajo, shapudha po kercet, nana xhigande ne bazeeeeen `dance`

 
Status
Temë e mbyllur.
Top