• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neper tingujt e kenges mbare kombetare Shqipetare_

kreksi

Metropolis
Anëtar
Jan 27, 2012
Postime
2,141
Pikët
63
Vendndodhja
France.
Me falni por ne shqip kenga as muzika nuk kan kurrfare ritmi.
Lere më per veshin e nje te huaji, kenga shqipe rimon tmerrshem....vran timpanin e veshit.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
3,070
Pikët
113
Me falni por ne shqip kenga as muzika nuk kan kurrfare ritmi.
Lere më per veshin e nje te huaji, kenga shqipe rimon tmerrshem....vran timpanin e veshit.
Ti je debil i lindur. Ik mos shkruaj me ketu zhgarravin. Po na flet per shqipen ti shemtir.
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
3,070
Pikët
113
Tregova realitetin se ne çfare gjendje eshte kenga shipe, e tmerueshme, me u vajtua !
Jo nuk the ate, the qe ne shqip nuk te tingellon mire. Laj gojen para se te permendesh shqipen ti plesht. Mos provoko me.
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
30,518
Pikët
113
Jo nuk the ate, the qe ne shqip nuk te tingellon mire. Laj gojen para se te permendesh shqipen ti plesht. Mos provoko me.
Po nuk e kishte per ty moj ... perse hudhesh perpjete aty ku nuk duhet .😁
 
Top