• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neper tingujt e kenges mbare Kombetare Shqiptare 🇦🇱

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
14,325
Pikët
113
Na myti kanga mbarëpopullore ..

Rrepist i modh poplli inë ....
Prandaj ... vazhdojmë Simbas midesë ...


 
Last edited:
Top