• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neper tingujt e kenges mbare kombetare Shqiptare

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
11,527
Pikët
113
@Mandi me shkon kostumi i kuq me floket e verdha mesa duket 🤪

Oj ti thoj Danit qe nuk thuhet Magdalena por Madalena. Nuk jam polic i 'shqiptimit' te fjaleve por te vret pak veshin :p


Eshte teme per kengen mbare kombetare shqipe prandaj solla kete video ku vajzat qe kercejne kan veshur 'fushtanellen' e burrave. Eshte pak e holle por ti me kupton. Qeleshe, kupac, yarmulke, 'what's the difference' disa mendojne se shqiptaret jane 'fisi i trembedhjete'. Kjo teori shpjegon shume gjera :p
 
Top