• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neper tingujt e kenges mbare kombetare Shqiptare

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,341
Pikët
113

PS....shkoni MESONI SHQIPEN.....ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

-pis-
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,341
Pikët
113
O....................P.I.R.A.T.O.....yum,jum ``fumato``


Ahhhhhhhhhhhh ate me fustan blue,kisha QEJF me.... `dance`

``Ec````serenat```bam`
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
53,341
Pikët
113
@Helena

Per TY do ta <grabis> EKSTRA 1.
Do ta VRESH....ki DURIM disa DITE se varet nga....FIRMA.
E ke te = BOME apo do KRYET.
PS....tash KLM dhe vrehena ne mromje.

FAZITI....color pa KIMIkate NUKu ka.

ALE.
 
Top