• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???

Une do te zgjidhja egoizmin po ju ???
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

serbet veçanerisht dhe sllavet ne pergjithesi+greket
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

Ata qe kan ne gjak..
kriminalitetin
dhunen
egoizmin..
dhe qe kerkojn fatkeqesin e tjetrit..ose me sakte kenaqen me ate gje :(
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

pedofilin !!!!!!!!!
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

Marrezine e Njeriut se eshte Zot Mbi Jetet e tjera Njerezore !!!!!

Superfuqine
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

Egoizmi eshte nena e te gjitha te keqijave , nese njerezit do mendonin me shume per te tjeret padyshim qe do ishin me te mire .

Njerezit me pak egoist mbahen mend , biles disa shpallen edhe shenjtore , por te mendosh per te tjeret ne nevoje dhe te ndihmosh eshte gjeja me fisnike qe mund te beje njeriu .

Ne te kundert eshte edhe opsioni i jetes ku secili sillet keq per ate qe i jane sjelle keq te tjere , e keshtu vazhdon kjo larje hesapesh deri ne fund te jetes pa qene njeri te pakten nje here qysh kur e le femijrine .
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

lakmia
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

nga njerezia.. ka te keqe me te madhe dhe njerezit????
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

Nga lufta, eshte shkateruese
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,183
Pikët
113
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

Nga paraja...
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

Injorance.

Me largimin e saj zgjidhet cdo dileme.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,890
Pikët
113
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

Nga "te mos dashurit njeri-tjetrin" ..
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ??

ufff kam shume duhet ti rradhis me nr. e pastaj do me iki ajo e drejta po i numerova :)

Remove..:p
 
Top