• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Nese do ishet nji pik shiu "ne nji nga ato dit ose net kur shiu bie rrembyeshem" Ku do donit te binit?

Esht pune fantazie.Nje pik shiu mund te biere ne miliarda vende.

P.s Mos harroni qe do avulloni prap dhe do bini prap ne toke keshtu qe mund te shkruani disa here...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Nese do ishet nji pik shiu "ne nji nga ato dit ose net kur shiu bie rrembyeshem" Ku do donit te binit?

Esht pune fantazie.Nje pik shiu mund te biere ne miliarda vende.

P.s Mos harroni qe do avulloni prap dhe do bini prap ne toke keshtu qe mund te shkruani disa here...
Do kisha deshire qe te ishte pike acidi,qe tja percellonte lekuren.
Nuk e di H2SO4 apo...........ne kimi zero.
Por e di qe acidi le shenje,nuk e di tabelen e Mendelejevit.
klm
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

ne buzet e personit qe me do qe kur te lepij buzet te me shijoj sa here qe bie pikat e shiut!!! hmmmm :D
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

te buzet e belle vie :) xhan xhan shummmmmmmmmmmmmmm
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

te koka parafolses..ishalla do isha bresher..ti dhemi pak :p
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

ne xhepat e berlusconit...:d:d
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

hahahahahahahhahahahhaha shejton hahahah


Tema: Ne duart e dikujt qe eshte shuuuuuuuuuuuuum larg :(
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

ne syte e tu................
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,884
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Tek nje lule qe eshte ne piken e fundit te jetes....
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Ne pishinen time,sa bukur kur bie shi te jeshe ne pishine.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Ne nje vend ku te gjeja pune se nuk rrihe nje shtepi
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

Aty ku do isha me e domosdoshme
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

zheje:D
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?

ne buze te dikujt qe du shum!
 
Top