• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do ishte...?

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

per mas me ken egoist,sdo eliminoja asnji.I ka fal zoti te gjith skam pse te ua marr une ate qe jua ka dhene zoti.... :)


papapapapapaa sa i mire jam o zot :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

"Hallken" qe lidh zinxhirin e gjithe te keqijave te kesaj Bote .........
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

Perfeksionin...... :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

zgjuarsine :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

haha

Bukurine.....:O.... (bela me qene e bukur):p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

Nuk e di, cfare e mundon me shume kete Bote, por do te doja te vdiste Trishtimi....te mbytej.....te masakrohej.........te asfiksohej....te pergjerohej per meshire nen dhimbjet e copetimit ....te zvarritej i lebetitur.........te perdridhej nen rrekete e gjakut......t'i plasnin venat...te varrosej gjysem i gjalle !
Do te doja te pesonte, ato qe shkakton...!
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,742
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

gjuhet , e kisha len vetemse nje gjuhe te cilen e kish fol e gjith bota ..
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,203
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

kanceret e ndryshme, sidomos ata qe se kan ne dore ta parandalojn
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

Supermoderatoret dhe moderatoret e muzikes.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,199
Pikët
113
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

Nuk e di, cfare e mundon me shume kete Bote, por do te doja te vdiste Trishtimi....te mbytej.....te masakrohej.........te asfiksohej....te pergjerohej per meshire nen dhimbjet e copetimit ....te zvarritej i lebetitur.........te perdridhej nen rrekete e gjakut......t'i plasnin venat...te varrosej gjysem i gjalle !
Do te doja te pesonte, ato qe shkakton...!
Paraja eshte burimi i mizerabilitetit...
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

asnje..bota eshte per te tere.
 

CERMENIKASI

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2011
Postime
1,816
Pikët
83
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

Në ketë botë nuk ka diçka për ta eliminue por ka shumëçka!
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,459
Pikët
113
Përgjigje e: Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do isht

Do eliminoja pak syte e medhenj te njerezve!

Behet pyetja e c'ka do shtonit??
 
Top