• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,928
Pikët
113
Vendndodhja
Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

un do te doja te shkoja njeher per fiksim ne ibiza, si i behetë:(
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

ska rendesi vendi rendesi ka qe do jem me te dashuren:)
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

mua do me pelqente te me conte ne hene .vend shume i vecante apo jo ë
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

po hena eshte vend shume i vecant po vallai te isha i dashuri tend se dija a do prisja me shku atje:p
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

hahahahhahhahahahhahaha
 

ToNi

Super Anëtar
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
92
Pikët
33
Vendndodhja
41.1533° N, 20.1683° E
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

nese do isha me ate qe doja besoj se kudo mund te kaloja bukur :)
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

ne dubai :) dhe ne paris, vend i te dashuruarve
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

ne Vlor dhe boll e kam se msohem keq:D
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

Ne vlore se eshte vendi i endrrave :)
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

clizia ti mesa shof sdo e kesh par parisin se skishe fol keshtu lol
nese parisi esht vendi te dashuruarve ateher qenka dhe afrika se veç bythzij shef ne paris
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

SHEFO QYQAA AVASH MER SE KA MINOREN ONLINE:d
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

just as long as im with him ill be happy :)
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

Ska rendesi vendi per mua prania e saj do me mjaftonte kudo :)
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

clizia ti mesa shof sdo e kesh par parisin se skishe fol keshtu lol
nese parisi esht vendi te dashuruarve ateher qenka dhe afrika se veç bythzij shef ne paris
Ahahahahahhaha lool bless you!! you always make my mood. Kam qen ne Paris Cilizia edhe te drejt ka Stealth ashtu eshte plot me ..... se nuk e them kam turp lol

Une Egypt me shume se e kam fiksim te shikoj piramidat jo me te dashurin. Ate do e lej ne hotel te bej qef vet do mar na nje mushk edhe hopa ne shkretetire :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

Do Doja Ti Kaloja Ne Plazh Me Ndonje Hotel Me 5 Yje :)
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

Do Doja Ti Kaloja Ne Plazh Me Ndonje Hotel Me 5 Yje :)
Vetem ne Turqi mos shko te hotelet me 5 yje se do zhgenjehesh!
une do preferoja ishujt Bora Bora ose ne Haiti
 

Raul

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 12, 2009
Postime
92
Pikët
0
Vendndodhja
Breda - Netherlands
Titulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

Spain ..........
Palma Nova Ibissssa Mallorca
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

Me pranine e tij do ndihesha sh mire kudo qe te ndodhesha,, Dashuria gjithmone kudo qofsh e ben te jet vendi me i bukur per ty dhe per ate .
 

GOC_LACJANE

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 29, 2009
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
ATY KU DUA
Titulli: Nese i dashuri ose e dashura ju fton per pushime ku do te donit t'i kaloni ë

Do te doja ti kaloja ne hene
 
Top