• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me...

A ju ka ndodhur qe i,e dashura/i shokut, shoqes tende eshte dashuruar me ju?
Si keni reaguar?

Keni fol menjehere me shoqen apo jeni munduar tu qendroni larg qe te dyve?
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Nuk do t'ia lejoja!!!!!!!!!!!!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Nëse nuk jep shkak, nuk ndodh. Është e pamundur të ndodhi spontanisht, aq më tepër midis dy personave që njihen. Po nuk dhe, nuk do marrësh, është ligj i pashkruar...! :)
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Me ka qelluar qe dikush qe nihja dhe i nihja dhe te dashuren eshte dashuruar pas meje. nuk i kam thene gje te dashures sepse nuk me takonte mua te beja nje gje te tille, por kam mbajtur larg personin ne fjale.
ne mendjen time nuk egziston kurre lidhja me partnerin e dukujt qe une njoh , qofshin dhe thjeshte te njohur qe shkembej vetem dy fjale, pastaj persa i perket miqesise , nuk e konceptoj dot qe nje dite te lidhesha me nje te dashurin e dikujt qe e konsideroj shoqe.miqesia eshte e shenjte per mua.dhe per absurditet sikur te dashurohesha, une ate ndjenje nuk do e lija kurre te dilte ne siperfaqe e aq me teper te ja shprehja dikujt.
 

Vlonjati

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 24, 2010
Postime
144
Pikët
0
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

--------Nese e dashura e shokut tend ja ka qejfi me ty , apo me mue,lol, dmth ne gjuhe popullore: kruhet me ty --duhet t'ja rasesh , pa nje pa dy ------ Jo per gje por nese vepron ne menyre t e kundert ajo do te te fusi ne sherr me mikun tend , se do i thote atij te kunderten qe ...shoku yt ma kerkoi ...!!!!! -------So ,ne kete menyre ti do prishesh qe do prishesh me te, ndaj me mire kercitja nja dy here te mira dhe pastaj mundohu ti thuash : ..ndigjo , nukduhet ta vazhdojme me kete lloj sporti ,se edhe Sala po te ishte do e linte me kaq , sepse cdo gje eshte me mase, apo jo ????!!!!!!
--Pastaj po qe se ajo nuk e ruan nga ......masa , atehere vri veten, se nuk ke c'ben, vertet do kete nje kurvar me pak , por do kemi nje amanet me shume --loooool

---------Mua me ka ndodhur ky lloj muhabeti me gruan e nje miku jo shume te afert dhe i qendrova larg , por ajo u cmend dhe me cante trapin me llafe ----dhe te them te drejten tani jam bere pishman i madh qe nuk ja bera te pakten njehere sa per duhan ,, jo per gje por i ksihte prapanicat shume sexy , qe une kur e shifja me leshonte goja lenge
-U tregova gomar fare ---Ndaj mendimi per kete lloj Fenomeni eshte qe po ta kruajti ....kercitja .-Sorry !-
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Ishte nje nga castet qe kam ardhur shume ne pozite te veshtire
burri i shoqes time sa here takoheshim ai gjithmone i ngulte syte shume keq ne vende te ndryshme te trupit
thashe me vete he se burre eshte ....
Me vazhdimin e kohes ai po me hidhte ca fjale qe une nuk ju a vura veshin
u largova nga shoqja edhe nga ai sepse nuk desha te isha une shkaku qe te shkaterohej nej familje
edhe sikur mos e kisha shoqe do veproja po ashtu
sepse kur hapet dera edhe nje njeri te fut ne shtepi duhet te respektosh cdo gje.........Vlonjati nese ke vepruar keshtu te lumte mos u bej pishman hic sepse tregove respket per shokun tend
besa eshte nje gje kryesore;)
 

Le Chiffre

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 4, 2010
Postime
141
Pikët
0
Vendndodhja
Tirona - ku tjeter!
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

...burri i shoqes time sa here takoheshim ai gjithmone i ngulte syte shume keq ne vende te ndryshme te trupit
thashe me vete he se burre eshte ....
u largova nga shoqja edhe nga ai sepse nuk desha te isha une shkaku qe te shkaterohej nej familje
... hapet dera edhe nje njeri te fut ne shtepi duhet te respektosh cdo gje.........
HELEN OF TROY, te respektoj per qendrimin prej femre. Sa per ate trapin (se nuk po dua ta theras ne emer) qe e ke futur ne shtepi dhe te ka pare ne vende te ndryshme, nuk e ka patur vendin tek dera jote...duhej ta kishe qitur nga dritarja...por ti qenke me te vertete e Trojes (ta them si moter)...vetem se nje dajak ja ke borxhe atij qe koken e ka midis shaleve e jo mbi supe...dhe nese do nje keshille - jepja kete dajak! Nese nuk ja jep, ai do te shtrije doren heren tjeter sepse mendon se ti e ke driten e shikimit po aq te shkurter sa te atij...
Nese ai nuk di ta respektoi shoqen tende kur e ka perkrahu, mos prit shume se do te respektoi ty..."...sepse atij i pelqejne ato vendet sensitive tuajt..." (me fal nese krahasimi eshte pak i ftohte)

Sinqerisht te pershendes!
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

.edhe nese do te ndodhte e sigurt qe do te shmangesha
1 -sepse shoqja ime s'e meriton ( dike qe e quaj shoqe e konsideroj si vetveten)
2- i kurseja nje trishtim me shume vetes !
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,298
Pikët
113
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Po me ka ndodhur.
Ishim nje grup shoke e shoqe qe rrinim bashke.

I dashuri i shoqes se ngusht , nje dite tek po prisnim te tjeret (kishim nje pike takimi ) me tha qe me kishte ne zemer dhe kishte deshire te me puthte .
Per momentin e kalova ne shaka , duke e pyetur mos kishte instalu ndonje kamera te fshet gjekundi :D

Thjesht per here te pare u n'djeva keq kur erdhi shoqja ime , sikur po e tradhtoja por nuk i thashe gje, e varrosa ate muhabet .
Here tjeter u mundova te mos e takoja me tek per tek .

Ajo ishte teper e dashuruar , rrefimi im nuk do i sillte asgje te mire , perkundrasi do e trishtone dhe ai me lot ne sy do i lutej per falje :D
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
54,257
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

si do ta dish nese te "dashuron' vec nese i dashuri shoqes ta thot troc…dhe po te ishte nje idiot apo te kishte deluzione qe ti e "dashuron" gjitheashtu do ket guximin te te thot nese te dashuron

per vete nje person qe me kujtohet eshte i dashuri i shoqes, e dija qe i pelqeja, por sbesoj se ishte dashuri thjesht simpatizim…pshm nje dite ne pune me solli dicka per te ngren, ama i kishte then shoqes qe do me sillte dicka per te ngren (hmm weird)…burrit tim (qe atehere e kisha te dashur) i therriste "boytoy…how is your boytoy?" :/...kur shkuam ne nje klub (qe shoqia me forcoj) ky me pyeste sa numra kisha marr, meqe disa djem po me ngacmonin…kur shkuam si grup te tere ne plazh, mu lag bluza…dhe ky me vrap te me jepte nje bluze te tije lol...kur do shkoja me shoqen ne movies ky i thot shoqes te vinte dhe ky dhe un bashk me nje roomate ti uleshim ne prer (kete ma tha shoqia dhe u shokova qe po me thoshte kete por, ajo e morri si humor)…por nuk reagoja, thjesht nese shoqia nuk behet xheloze skam cti them, i thash njehre si ke mundesi ta durosh por me tha qe ska as nje kocke xheloze ne trup :p

tani te dy jan te martuar (si kam pare per nja 5-6 vjet se leviza…por mu neverite sepse po i fliste keq shoqes per burrin tim, dhe ajo po fillonte ta kishte inat burrin tim gjitheashtu)…cfare mesova nga marredhenia e tyre eshte qe cdo cift kan nje marredhenie shume shume te ndryshem nga njeri tjetri :/
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Me tha ..se ishte semur dhe se i shoqi nuk e shpinte tek mjeku prej disa kohesh...i thash do neKci? qeshi dhe u sherua.U ankua disa her prap.,i them qfar mjek te dukem u ty.
Thjesht gjeja me e poshter me duket ta tradhtosh dike qe ka besim,me gjithate mendoj se per ate, grave u behet varri i fell.
ma se miri po rri ne shpi i them vetes ,se sa te shkoj te semurem aty ku ka probleme e ska neKcia-gjilpera se te ngjitet naj llaf:p.
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Ishte nje nga castet qe kam ardhur shume ne pozite te veshtire
burri i shoqes time sa here takoheshim ai gjithmone i ngulte syte shume keq ne vende te ndryshme te trupit
thashe me vete he se burre eshte ....
Me vazhdimin e kohes ai po me hidhte ca fjale qe une nuk ju a vura veshin
u largova nga shoqja edhe nga ai sepse nuk desha te isha une shkaku qe te shkaterohej nej familje
edhe sikur mos e kisha shoqe do veproja po ashtu
sepse kur hapet dera edhe nje njeri te fut ne shtepi duhet te respektosh cdo gje.........Vlonjati nese ke vepruar keshtu te lumte mos u bej pishman hic sepse tregove respket per shokun tend
besa eshte nje gje kryesore;)
O motra e do te ta sjell nji terrlik ose te i sjell dimit e grues sime ...ska kuptim ta braktisesh shoqen me nji investim te vogel:),jo jo,ta sjell feregjen po ama feregjeja nuk me duket shum e nevojshme per momentin.
Ti mart pleshtat ai sy keqi se me beri nervoz ,se mos te ka ba keq.
BRAVO TE MADHE TA THEM POR ZVOGLOJE PAK PO MUNDE FUQIN MAGNETIKE SEPSE sa me e fort forca magnetike, mundesia e terheqjes se metaleve behet e pa evitueshme,po me sa duket e paske metalin qe nuk te lironka leht:)
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me...

A ju ka ndodhur qe i,e dashura/i shokut, shoqes tende eshte dashuruar me ju?
Si keni reaguar?

Keni fol menjehere me shoqen apo jeni munduar tu qendroni larg qe te dyve?
smka ndodh dhe besoj qe mos tndodh kurren e kurres
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me...

A ju ka ndodhur qe i,e dashura/i shokut, shoqes tende eshte dashuruar me ju?
Si keni reaguar?

Keni fol menjehere me shoqen apo jeni munduar tu qendroni larg qe te dyve?
Shoqja apo e dashura e SHOKUT tim i bejne syte xixa apo i vejne qyrret(n.q-se nuk ka fshire hundet) ne mure,dysheme apo tavan.
Shoku do e kuptoje persene,pa ja thene une psene....ndryshe paskemi qene shoke vetem per hajgare!!!
Juve ju ka bere vaki??????????????????????????
 

zirconium

V.I.P
Anëtar
Apr 30, 2013
Postime
16,871
Pikët
63
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

S'bie rrufeja ne hale -qesh-
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,514
Pikët
63
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Do ti thoja shoqes e ke te dashurin idiot,etj etj:p
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,282
Pikët
0
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Filloi telenovela DASHURI E NDALUAR, merrni shembull nga Behluli qe vetem hallen nuk ka shtene ne dore.

Ku dreqin me kujtojne gjithmone ate shprehjen. Te rroç, a te vdeç, une i dhashe karar do pi.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,559
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Me ka ndodhur sh here ... Por vec dashuri s'mund ta quash :D

Ps ... Cfare kam bêre .... Ne 1 rast I tregova shoqes s'me besoi .... E qe atehere mora mesim ... Mos te flas me , ti bej ignore personit ne fjale;)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Me ka ndodhur sh here ... Por vec dashuri s'mund ta quash :D

Ps ... Cfare kam bêre .... Ne 1 rast I tregova shoqes s'me besoi .... E qe atehere mora mesim ... Mos te flas me , ti bej ignore personit ne fjale;)
Ajo <shoqja> mendoj ka thene ose menduar qe e ke provokuar ti....
Zgjidhje e drejte Zana``16``
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
50,559
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Nese i ,e dashura/i shokut, shoqes tende do dashurohej me....

Thjeshte sdonte ta pranonte se me c'fare maskarai Ishte ... Por ne fund doli e verteta se e kapi me tjetren :d

Ps .... Yeah , ma hudhi fajin Mua ... Une jam flirt ne pergjithesi . Por me shoqerine dhe familjen kam limite, strictly . :)
 
Top