• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Neser ceremonia vjetore e çmimeve Emmy

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Komediani dhe aktori Jimmy Fallon ishte i pari që shkeli në qilimin e kuq për ceremoninë vjetore të çmimeve Emmy në Los Angeles.


Fallon do të drejtojë këtë ceremoni, e cila nderon aktorët më të mirë të televizionit në Amerikë.
“Çmimet Emmy janë një ngjarrje e rëndësishme,” tha Fallon.

Është një ngjarrje aq e rëndësishme sa ngandonjëherë të duket si çmënduri. Ne sapo hapëm karpetin e kuq, por këtu fillon kjo ngjarrje e madhe. Do të jetë një ceremoni madhështore me pjesëmarrjen e qindra aktorëve më të preferuar të televizionit.

Tani më kanë filluar emocionet”.
Megjithë pyetjet e shumta për të dhënë ndonjë hollësi rreth ceremonisë, Fallon e mbajti gojën të kyçur, por sidoqoftë konfirmoi një lajm se u kishte kërkuar shumë figurave të televizionit që të marrin pjesë në hapje të ceremonisë.

Nuk mund t’u them asgjë”, tha ai. “Vetëm mund t’u them se hapja do të jetë tepër argëtuese. Do të marrin pjesë shumë njerëz prandaj njerzit duhet ta shikojnë atë në televizion”.

Ceremonia vjetore e çmimeve Emmy do të zhvillohet të dielën mbrëma në Teatrin Nokia në Los Angeles, ka raportuar VoA.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top