• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nga Bullgaria vjen birra qe rrit gjoksin

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Tani ekziston nje arsye me shume qe femrat te pijne nga nje birre.

Vjen nga Bullgaria birra e re me emrin 'Bohza'. E vecanta e kesaj birre eshte se eshte studiuar per te rritur gjoksin. Ne fillim birra ishte zhvilluar si nje kure per mamate me problemin e ushqimit te femijeve. Por tani, me ardhjen e kesaj birre neper lokale duket se eshte shume e kerkuar.

Dhe kush e provon siguron qe do te keni rezultate te mahnitshme. Kristian Gyoshev, zedhenes i kompanise qe prodhon birren shpiegoi:

"Ne nuk kemi bere fushata publicitare. Qindra gra qe e kane provuar birren tone sigurojne qe gjoksi i tyre eshte rritur edhe me dy numra. Eshte dicka e shendetshme, natyrale, e mire dhe shume me ekonomike se nje nderhyrje kirurgjikale."
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Nga Bullgaria vjen birra qe rrit gjoksin

looooooooooooool sa fat te keq kam une qe se pi birren :( hahahahhahahahahhhahhahahhahhahah
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Nga Bullgaria vjen birra qe rrit gjoksin

looool une duhet me kalu nje xhiro andej nga bullgaria hahahah upsss turp :S
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Nga Bullgaria vjen birra qe rrit gjoksin

lum une qe e pi shume birren :D do behemi si pandat hahahaha
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Nga Bullgaria vjen birra qe rrit gjoksin

po mu per ate them shef ti keto si bohen VIPE duke pi birra ;) ne fakt specijale birr se me ti ato komshike cka i ke ne Sofje ofofofoofoofooffo
 
Top