• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nga cfare nuk do heqesh dore ?

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Nga cfare nuk do heqish dore ?

nga shtepia,nga vetura dhe nga puna...........
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Nga cfare nuk do heqish dore ?

familja , shoqeria, puna dhe of course ....... sexi ``sak``
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Nga cfare nuk do heqish dore ?

Familja, deti
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Nga cfare nuk do heqish dore ?

nga e qenura gjithmon vetvetja sinqeriteti mbi te gjitha
 

dr.Dugi

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 25, 2010
Postime
45
Pikët
0
Përgjigje e: Nga cfare nuk do heqish dore ?

Mbrojtja e Atedheut
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nga cfare nuk do heqish dore ?

...nga te menduarit "KUNDER" :p
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Nga cfare nuk do heqish dore ?

.. Nuk do te heq dore nga te gjitha ATO detaje qe me bejne te jem e lumtur & krenare per ate qe jam,bej & kerkoj ne jete !
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nga cfare nuk do heqish dore ?

nga ....kombesia qe kam .....
 
Top