• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Me Termetin Svje Gjo Tjeter Eshte I Frikshem Shum Ske Shpetim Fare :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Nga termeti se e kam perjetu njehere por jo shum shkall sa per te me fut friken lol dhe sot e ate dite me dridhen kembet kur me shkon mendja
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Nga asnje .
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Nga kometat,sidomos nga ato qe kalojn çdo 75 vjet.
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,503
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Permbytjet ( e kam perjetuar eshte tmerr, i thua vetes qe eshte fundi .... ) dhe termeti se nuk ka shume rruge dalje ....
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Para termetit je i pafuqishem
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Para ca viteve ne Elbasan binin shume shpesh terrmete. Pothuajse cdo 5 ore. Kishte raste qe binin dhe 8 ose 10 ne dite ( kete e thote mami im une se mbaj mend). Por di qe si kisha firke terrmetet. Te gjithe vraponin perjashta, une jo. Se kisha problem. Edhe pse ne shtepin time ndihej shume terrmetet ( banoj ne katin e 5-te :p )
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,678
Pikët
113
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Nga ciklonet edhe uraganet.
 

lind

☆☆☆
Anëtar
Feb 6, 2013
Postime
1,684
Pikët
0
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Rrufete/vetetimat
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Nga PSIKOPATET me arme BERTHAMORE.
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
10,384
Pikët
113
Vendndodhja
My own way
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Ne shqiperi do i rreshtoja sipas shkalles se rrezikut; termetet do benin nje katrahure, por jo pak rreziqe po sjellin dhe rrufet , permbytjet etj
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Ne atdhe nuk i gje gjo se kane fituar imunitet.
 

Elian70

Photoshop
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
8,554
Pikët
0
Vendndodhja
Vlorë
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

thone qe orteku eshte i poshter...
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?

Termeti, rrufete, ererat e forta. Keto qe kam perjetuar te pakten.
Ketu ku jetoj vetem bore ka qe te merzit cik se te bllokon rruget dhe i ben shume te rreshkitshme. As nuk fryn ere e forte, as termeta te forta te pakten. Qete.
 
Top