• Përshëndetje Vizitor!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

Regjistrohu !

Nga cili qytet i Shqipërisë jeni?

Nga Cili Qytet i Shqiperise Etnike Jeni?

• Numri i votuesve
    124

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,270
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Nga Cili Qytet i Shqiperise Jenië

Tirona yllo :)

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
676
Pikët
0

OOOO Shtoni Peqinin :p

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Nga Cili Qytet i Shqiperise Jenië

po mire pra qe pysni se nga cili qytet jemi por te pakten veji te gjithe qytetet.une me orgjin jam nga permeti:D

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
676
Pikët
0

deri tani kan fituar qyetet e tjera mando modifikoje sondazhin :D Ve Peqin Permet Tropoj Sarnd Puk Kukes Etj Etj Mos I Ngeli Qefi Njeriu

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
tirane

po pra o vej te gjitha qytet o mos i vej hic:p

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
35
Pikët
0

vej edhe ata te kosoves mori moter ,,,,,, se un jam nga ferizaj:).....(ose disa prej tyre,,,,,nese bene sigurisht)

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,270
Pikët
113
Vendndodhja

Te Dashur Antare Te Forumit Ne Kete Sondazh nuk kemi mundesi te shtojm qytete te tjera pasi ne sondazh mund te hapen vetem 10 qytete, nese dikush nga ju nuk i pershtatet qytetit ne fjal mundet te bej nje postim dhe te tregoj qytetin e tij. Flm me per Mirkuptimin.

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,467
Pikët
113
Vendndodhja
𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙

Ej mos ma boni me hile ee
po pse kaq pak qytete ktu.
ik se nuk votoj fare.

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
117
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A

ncncnc sa rracista jeni ber aman :(

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0

LoLiTa tema s'ka te beje aspak me racizem se te gjithe jemi shqiptare, kemi nje gjak, thjesht per kuriozitet dhe te njihemi me mire me njeri - tjetrin :)

p.s, sa te fshehte jeni ju forumistet :p

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
126
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane

Romina Te Gjith Shqipetar Jan Zemer Por Nese E Quan Veten Vertet Shqipetar Ateher Duhet Te Kishi Ven Te Gjitha Qytetet E Shqiperis Nga Nga Jugu Ne Veri Pa Vecuar Dhe Teritorin E Kosoves Mos Te Themi Per Pjesen E Maqedonis Dhe Malit Te Zi Ku Ndodhen Shum Shqipetar - Me Pak Fjal Do Ishte Me Mir Dhe Me Bukur Shqiperia E Madhe Ose Etnike - Do Thuash Qe Jan Shum Por Te Kishi Zgjedhur Disa Nga Qytetet Kryesore Te Ketyre Sapo Thash .

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,270
Pikët
113
Vendndodhja

E Perseris Dhe Nje here Te Dashur Antare Te Forumit Ne Kete Sondazh nuk kemi mundesi te shtojm qytete te tjera pasi ne sondazh mund te hapen vetem 10 qytete, nese dikush nga ju nuk i pershtatet qytetit ne fjal mundet te bej nje postim dhe te tregoj qytetin e tij. Flm me per Mirkuptimin.

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0

Po mir se aty esht dhe tjeter qytet kshu qe kush nuk e ka qytetin e vet aty ta vej ne nje qytet tjeter pershembull:D Un sa per info jam lind e rrit ne tiron:)

keti

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 7, 2009
Postime
1
Pikët
0

un jam nga qyteti i kultures e bukura korce

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A

une jam nga shkodra qyteti me i bukur ne bote :)

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
117
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A

Romina Te Gjith Shqipetar Jan Zemer Por Nese E Quan Veten Vertet Shqipetar Ateher Duhet Te Kishi Ven Te Gjitha Qytetet E Shqiperis Nga Nga Jugu Ne Veri Pa Vecuar Dhe Teritorin E Kosoves Mos Te Themi Per Pjesen E Maqedonis Dhe Malit Te Zi Ku Ndodhen Shum Shqipetar - Me Pak Fjal Do Ishte Me Mir Dhe Me Bukur Shqiperia E Madhe Ose Etnike - Do Thuash Qe Jan Shum Por Te Kishi Zgjedhur Disa Nga Qytetet Kryesore Te Ketyre Sapo Thash .

Te Lumt Goja :)

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
117
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Titulli: Nga Cili Qytet i Shqiperise Jenië

LoLiTa tema s'ka te beje aspak me racizem se te gjithe jemi shqiptare, kemi nje gjak, thjesht per kuriozitet dhe te njihemi me mire me njeri - tjetrin :)

p.s, sa te fshehte jeni ju forumistet :p
i was just joking about the racist comment:(, however there are albanians everywhere ! and if they were really curios they should've posted the teme correctly.:) Ja prsh ..........

"Nga Vjen Me Origjin" e jo "Nga Cili Qytet i Shqiperise Jenië

Une Jam E Lindur Ne U.S.A por me origjin nga Mali I Zi :)