• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nicole Richie planifikon martesën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ylli i televizionit dhe dizajnuesja e modës – e cila është fejuar me Joel Madden – është e përkushtuar për të punuar dhe është fokusuar që gjithçka të ec sipas planit të saj.


Nicole* kohëve të fundit ka kompletuar turneun e saj në Evropë dhe do të promovoj modën modën e re të Wnter Kate dhe koleksionin e saj të argjendarive “Harlow. Sapo kam marrë një shtëpi, dhe më të vërtetë do të shkoj dhe të mendoj më shumë për këtë gjë”.

Edhe pse bukuroshja 28 vjeçare është e gatshme që të organizoj martesën e saj me Joel – ajo tashmë rrit dy fëmijë, vajzën e saj Harlow(2) dhe djalin gjashtë muaj Sparroë – por çifti ende nuk ka caktuar ndonjë datë.

Kur është pyetur për këtë nga revista “Ellen” ajo është përgjigjur, “Nuk jemi përcaktuar ende”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top