• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nicole Scherzinger hedh poshtë spekulimet për tradhti

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nicole Scherzinger me nervozitet ka hedhur poshtë spekulimet e fundit që thoshin se ajo është në lidhje me partnerin e saj të spektaklit “
Dancing With The Stars”, duke thënë se ajo është plotësisht e dashuruar dhe e përkushtuar në të dashurin e saj Lewis Hamilton.

Ylli i grupit “Pussycat Dolls” është në ekip me Derek Hough në garën televizive të talentëve, pasojë e së cilës kanë qenë spekulimet e mëdha në drejtim të dyshes.

Scherzinger mohon çdo lidhje me kolegun dhe thotë se ajo është e përkushtuar ndaj të dashurit të saj, pilotit të Formula 1, Hamilton.

Kam lexuar në internet dhe kam parë spekulimet më të çmendura…Derek është sikurse vëllai im i vogël. Të gjithë e dinë se sa jam e dashuruar në Lewis Hamiltonin”, ka thënë Scherzinger.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top