• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,887
Pikët
113
Fillimisht ishte Federata Argjentinase e Futbollit që përpiloi një manual se si tifozët duhet të silleshin në marrëdhëniet me femrat ruse. Tashmë kombëtarja e Nigerisë e ka nxjerrë një urdhër kategorik për lojtarët e saj. Ai u lejon futbollistëve të takojnë familjarët, por jo femrat ruse.

“Lojtarët mund të takohen me familjarët e tyre, por jo me vajza ruse. Kategorikisht e ndaluar. Përveç kapitenit Mikel që e ka partneren ruse, të tjerët e kanë të ndaluar. Kështu do të përqendrohemi” – deklaroi Gernot Rorh.

I të njëjtit mendim ka qenë edhe vetë kapiteni John Obi Mikel.

“Kjo do të na ndihmojë të shkojmë përtej fazës së 1/16-tave. Të rinjtë duhet të përqendrohen dhe të ndërthuren me më të vjetrit” – përfundoi kapiteni Mikel.

 

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,148
Pikët
113
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

S'kane faj se u marrin mente dhe e humbin kauzen. Sllavet gjithmone me femra kane vepruar e fituar. Ishin femrat sllave qe korruptuan edhe sulltanet me te medhenje te Perandorise Osmane duke dobesuar edhe Perandorine ne rrjedhim !
 
Last edited:

Angel69

DUA
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,265
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Me shume me duket nje mesazh provokativ se sa nje kusht disiplinor. Pse pikerishte jo seks me femrat Ruse? Me femrat qe nuk kane kombesi Ruse mundet?
 

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,148
Pikët
113
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Po shoku, te tjerat mundet, por ku ti gjesh ne Rusi dhe a do te jene aq te bukura e te hapura siq jane ruset. Te lutem perdore pak logjiken. Ne Rusi je i rrethuar me femra ruse!
Dhe natyrisht aty thote qe e kane rregulle te detyrueshme pra ... lol !
 
Last edited:

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,887
Pikët
113
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

O bavarez, ruset njihe si femra zanati ore mik, plus qe kampionati mbahet atje :D normal qe theksi bie te keto hahaha
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,076
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Eh,te del rusja me 2 metra shale e harron se ke ndeshje neser. [emoji14]
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,887
Pikët
113

rolex

Anëtar
Anëtar
Aug 4, 2014
Postime
601
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Fillimisht ishte Federata Argjentinase e Futbollit që përpiloi një manual se si tifozët duhet të silleshin në marrëdhëniet me femrat ruse. Tashmë kombëtarja e Nigerisë e ka nxjerrë një urdhër kategorik për lojtarët e saj. Ai u lejon futbollistëve të takojnë familjarët, por jo femrat ruse.

“Lojtarët mund të takohen me familjarët e tyre, por jo me vajza ruse. Kategorikisht e ndaluar. Përveç kapitenit Mikel që e ka partneren ruse, të tjerët e kanë të ndaluar. Kështu do të përqendrohemi” – deklaroi Gernot Rorh.

I të njëjtit mendim ka qenë edhe vetë kapiteni John Obi Mikel.

“Kjo do të na ndihmojë të shkojmë përtej fazës së 1/16-tave. Të rinjtë duhet të përqendrohen dhe të ndërthuren me më të vjetrit” – përfundoi kapiteni Mikel.

-qesh-

I te njejtit mendim ka qene dhe kapiteni i skuadres qe ka partneren ruse?

Fiks , beni si them une e jo si bej une. lol
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,076
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Mia Khalifa thote… i modh fare -qesh--qesh--qesh-
Dioptrite e fundit me ate i kom humb...-qesh--qesh--qesh- -gezuar-;))
Hahaha eshte e vertete,ja ketu e lexova.
Dhe komentet e italianeve ishin "Kjo ka marre me shume topa ne port se ky portieri". :D

Frank dashke e? [emoji14]
 
Last edited:

Angel69

DUA
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,265
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Po shoku, te tjerat mundet, por ku ti gjesh ne Rusi dhe a do te jene aq te bukura e te hapura siq jane ruset. Te lutem perdore pak logjiken. Ne Rusi je i rrethuar me femra ruse!
Dhe natyrisht aty thote qe e kane rregulle te detyrueshme pra ... lol !
Shoku, sme the diçka qe sduket. Ne evente te ketij niveli kaq gjigand industria e seksit hidhet ne aksion. Jo Ruset dhe fqinjet e Ruseve, por nga te gjitha anet e botes, prostitutat shperngulen per një muaj ne Moske e ku te jete puna. Lexoje pak më me llogjike ate qe desha te them une me siper.
 

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,148
Pikët
113
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Shoku, sme the diçka qe sduket. Ne evente te ketij niveli kaq gjigand industria e seksit hidhet ne aksion. Jo Ruset dhe fqinjet e Ruseve, por nga te gjitha anet e botes, prostitutat shperngulen per një muaj ne Moske e ku te jete puna. Lexoje pak më me llogjike ate qe desha te them une me siper.
Jo, nuk ka te beje me prostituta dhe nuk e kisha fjalen tek prostitutat, nese me ke lexuar me vemendje jo vetem mua por edhe artikullin me larte. Por tek karakteri i femrave te rendomta ruse te cilat jane te njohura nderkombetarisht per ato qe jane dhe qe i ceka. Lol !

Pse te kete extra kujdes ne Rusi perndryshe?!
 
Last edited:

Marya

V.I.P
Anëtar
Mar 31, 2011
Postime
6,636
Pikët
113
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

thone kete sepse kane frike se po i kapen ruset do i vrasin

studentet zezake ne rusi edhe kur shkonin ne shkolle shkonin me polica , dhe kur dilnin vetem sa per te bere pazarin ne dyqanin me te afert dhe shkonin ne grup
se ruset nuk i durojne zezaket i kapnin dhe i rrihnin per vdekje..
per ta zezaket nuk jane njerez , por majmuna
 
Last edited:

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,328
Pikët
113
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Kam degjuar se lojtaret eshte ndaluar te kene kontakte me femrat e tyre gjate periudhes qe kane ndonje loje,sepse keshtu humbin energji dhe nuk kane perqendrim te mjaftueshem per te luajtur...Dicka e ngjashme gjithsesi,por jo vecanerisht per femrat Ruse lol
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
9,600
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Po pra po, bojka dom thekthi para neshjes…
MIR HIMA i Lokomotives DR i bojte zbor MILAN BACIT te TR edhe pse paradite ishte tu bo dashni ke kabinat e plazhit dhe neshja luhej ne oren 14.00 ne stadiumin e Durrsit -qesh--qesh--qesh-
Thuj kte me mire, qe kto t'sotmit jane penthyme, ene si bojn dot te dyja gjonat :p
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
16,328
Pikët
113
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Po pra po, bojka dom thekthi para neshjes…
MIR HIMA i Lokomotives DR i bojte zbor MILAN BACIT te TR edhe pse paradite ishte tu bo dashni ke kabinat e plazhit dhe neshja luhej ne oren 14.00 ne stadiumin e Durrsit -qesh--qesh--qesh-
Thuj kte me mire, qe kto t'sotmit jane penthyme, ene si bojn dot te dyja gjonat :p
Kam degjuar per skuadrat gr,ne nje diskutim emisioni ku thuhej se pervec kesaj si lejonin te flinin bashke me grate e tyre lojtaret,pra i ndanin dhe derisa zhvillohej ndeshja ata rrinin neper hotele,ushqim te shendetshem dhe stervitje ter kohes..

Ore se mos jam jashte teme,se su mora shume ne fakt :confused:

Nejse gabime jemi njerez bejme lol :p
 

Socio

........
Anëtar
Feb 23, 2012
Postime
9,148
Pikët
113
Përgjigje e: Nigeria urdhëron lojtarët: Jo seks me femrat ruse!

Me habit kjo qe anetaret ketu nuk i njohin femrat ruse !
 
Top