• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Night Club "Late "

Sa e pelceni NIGHT CLUB "LATE"


  • Total voters
    3
  • Poll closed .

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,874
Pikët
113
Përgjigje e: Night Club "Late "

Where is ROXYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ?????????????
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,564
Pikët
113
Përgjigje e: Night Club "Late "

Une Klubet vallaj s'i kam qef shume, preferoj Rave-t..:)
 

ARKIA

Ekuiliber shpirteror
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
207
Pikët
0
Përgjigje e: Night Club "Late "

Kur eshte nata qe luhet latin ne club ...ta dime se dua te pi nje AsomBroso te kujtoj netet e ftohta te North Dakotes...... .
Gezuar!
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
4,801
Pikët
113
Vendndodhja
FrymeMarrja
Përgjigje e: Night Club "Late "

I frekuentoje se shumti kohet e fundit ,
nje birre me shoqerine dhe gallatat shkojne ne mbremjen e se shtunes !
Pas saj , sa vete mesnate, shkone dhe nje xhiro per kercim .
Muzika eshte force rigjeneruese e pakonsumueshme .
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,874
Pikët
113
Përgjigje e: Night Club "Late "

I frekuentoje se shumti kohet e fundit ,
nje birre me shoqerine dhe gallatat shkojne ne mbremjen e se shtunes !
Pas saj , sa vete mesnate, shkone dhe nje xhiro per kercim .
Muzika eshte force rigjeneruese e pakonsumueshme .
Postoe ndonje muzik per Club, :)

Common help me :p
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
4,801
Pikët
113
Vendndodhja
FrymeMarrja
Përgjigje e: Night Club "Late "

http://www.youtube.com/watch?v=FJvR10MmGJk
Metro Station Shake it .....

http://www.youtube.com/watch?v=3yRS2AosFvY

I got this feeling on the summer day when you were gone.
I crashed my car into the bridge. I watched, i let it burn.
I threw your sh*t into a bag and pushed it down the stairs.
I crashed my car into the bridge.

I don't care, i love it. I don't care.
Hcf
You're on a different road, i'm in the milky way
You want me down on earth, but i am up in space
You're so damn hard to please, we gotta kill this switch
You're from the 70's, but i'm a 90's b*tch
 
Top