• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Night Club "Late "

Sa e pelceni NIGHT CLUB "LATE"


  • Total voters
    3
  • Poll closed .

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,411
Pikët
48
Përgjigje e: Night Club "Late "

cherry blossom ne qfar lloj night clubesh luhet kjo muzika jote lol
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
13,019
Pikët
113
Përgjigje e: Night Club "Late "

cherry blossom ne qfar lloj night clubesh luhet kjo muzika jote lol
me pare me thuaj ti se c'quan club.. se une ato ku kercehet nuk i frekuentoj, dy here gjithsej kam qene ne jeten time...

ne pub shkoj me shume.. te kisha nje pub timin ama, s'do veja kete muzike qe sillni ketu :p
 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,411
Pikët
48
Përgjigje e: Night Club "Late "

me pare me thuaj ti se c'quan club.. se une ato ku kercehet nuk i frekuentoj, dy here gjithsej kam qene ne jeten time...

ne pub shkoj me shume.. te kisha nje pub timin ama, s'do veja kete muzike qe sillni ketu :p
ato qe kercehet quj club un :)
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
13,019
Pikët
113
Përgjigje e: Night Club "Late "

ato qe kercehet quj club un :)
ke te drejte, se edhe une e kisha kuptuar pak a shume temen. por desha t'ju ngacmoja njecik, me shpresen qe te nderroni gusto per muzike nje dite :p

:)
 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,411
Pikët
48
Përgjigje e: Night Club "Late "

ke te drejte, se edhe une e kisha kuptuar pak a shume temen. por desha t'ju ngacmoja njecik, me shpresen qe te nderroni gusto per muzike nje dite :p

:)
lol cherry blossoms mu me pelqejn dhe kanget me qifteli. po ato a i aprovon? :)
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,159
Pikët
113
Përgjigje e: Night Club "Late "

Derjans, degjoj nja 4-5 kenge te atyre qe i ka sjell cherry blossom- Massive Attack - dhe te garantoj qe ki me ja shajt nonen Eminemit qe t'i ka hup kaq vjet kot :p
 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,411
Pikët
48
Përgjigje e: Night Club "Late "

Derjans, degjoj nja 4-5 kenge te atyre qe i ka sjell cherry blossom- Massive Attack - dhe te garantoj qe ki me ja shajt nonen Eminemit qe t'i ka hup kaq vjet kot :p
rex un gjysmen e ksaj qe pruni cherry blossom nigjova e desh vrava veten lol jo mo kater a pes ahahaha
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,159
Pikët
113
Përgjigje e: Night Club "Late "

rex un gjysmen e ksaj qe pruni cherry blossom nigjova e desh vrava veten lol jo mo kater a pes ahahaha
hahaha

T'a ka blloku 2pac e eminem trunin mer vella. lol

Ok nese vetem i degjon, ama po t'a lo amanet mos u veshni si ata.

Erdhen ne Gjakove per pushime nje familje qe i kemi te njohur. Kur e pash djalin e tyre, cka me pa, vetem nga ngjyra e lekures dallohej qe eshte femija i tyre. Komplet rruget e Gjakoves i fshiu me pantolona qe i kish marr 5 numra me te medhenj se numri i tij real :D
 

derjansi

V.I.P
Anëtar
Nov 7, 2011
Postime
5,411
Pikët
48
Përgjigje e: Night Club "Late "

hahaha

T'a ka blloku 2pac e eminem trunin mer vella. lol

Ok nese vetem i degjon, ama po t'a lo amanet mos u veshni si ata.

Erdhen ne Gjakove per pushime nje familje qe i kemi te njohur. Kur e pash djalin e tyre, cka me pa, vetem nga ngjyra e lekures dallohej qe eshte femija i tyre. Komplet rruget e Gjakoves i fshiu me pantolona qe i kish marr 5 numra me te medhenj se numri i tij real :D
jo jo si lshojm brekt deri ne gjunj jo lol ahahahahahah
 
Top