• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

qukapiku

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 26, 2009
Postime
8
Pikët
0
Meqe shum prej jush rrin jasht per tju sjell me afer me Tironen po ju postoj ca foto dhe video nga disa clube ne tr :))
 

qukapiku

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 26, 2009
Postime
8
Pikët
0
Titulli: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Sharm Club afer me Hotel Sheraton[ame="http://www.youtube.com/watch?v=0spKpAT1OGc&feature=related"]YouTube- David Vendetta & Micah ne Sharm Club {20.10.2008}
 

qukapiku

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 26, 2009
Postime
8
Pikët
0
Titulli: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

AUSTRIA CLUB afer me seline e partise Socialiste[ame="http://www.youtube.com/watch?v=g9XD4GCj6W8"]YouTube- AUSTRIA CLUB ALBANIA 3. The beast Music by DJ ALDO. posted by BLERTI MIB
 

qukapiku

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 26, 2009
Postime
8
Pikët
0
Titulli: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Mad Club ngjitur me ish ekspoziten Shqiperia sot[ame="http://www.youtube.com/watch?v=M6dCYQrZ_9o"]YouTube- Miss Kelly Marie @ MAD Club Tirana (Part 1)LOLLIPOP ne Bllok


[ame="http://www.youtube.com/watch?v=5o3cDVOMqj4"]YouTube- Boocky ---- Opening at Lollipop, Tirana (October 2009)


Living Room perball me parlamentin
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=YsNH4bbXLmI"]YouTube- TOM NOVY at Living Room Tirana
Venue Club rruga e Porcelanit[ame="http://www.youtube.com/watch?v=bcmGUahOh_8&feature=related"]YouTube- RIO - VENUE CLUB
 

qukapiku

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 26, 2009
Postime
8
Pikët
0
Titulli: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Kto jan me te frekuentuarat pastaj esht dhe nje me karaoke.


Magic4Karaoke[ame="http://www.youtube.com/watch?v=3qZH08dduBo&feature=related"]YouTube- MAGIC 4 KARAOKE - KOLAZH PER SHQIPERINE 28.11.2008
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Kur te vi ne Tiran sigurisht do i vizitojm lol
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Asnjehere nuk kam qen ne Night Club ne shqiperi po do kisha shku me i vizitu pse jo
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,187
Pikët
113
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Mendoj se Tirana avancon kundrejt Prishtines me night clubs...
Jane shume me te investuara dhe me te medha...

Lirisht mund te them se me e mire ka qene jeta e nates para 5 viteve ne Prishtine, se qe eshte momentalisht. Para 5 viteve ne kete periudhe punonin minimum 10 clube apo disco, dhe te gjitha kane qene plot ne vikend.
Sivjet kane punu mire vetem kater clube!!!

Disa clube qe vazhdojne te punojne mire:

Maroon
Duplex dhe
Full House

Na mungojne shume:
Depo Club dhe
Disco Spray...... dy lideret e jetes se nates, ne peridhen e pasluftes.

Kohen e fundit po praktikohet qe caffe baret (qe zakonisht duhet te mbyllen para ores 24:00) te punojne me muzike live deri ne mengjes. E quditshme.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Këtu jan thën vetëm çereku! lol

Pitbull, Bistro, Mai Tai, Depo, Vogue Lounge, Baroque, 042, Folie, Mumja etj që nuk i mbaj mend.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Mu kujtuan dhe disa të tjera :p

Pink Room, House of arts, Stela, Honey dhe Metropolitan.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,187
Pikët
113
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Disa lokale te Prishtines qe ia vlen te vizitohen...dhe qe punojne me mire.


Paper Caffe
Apartament 195
Embassy
Strip Depot
Lips Caffe
Avenue bar
Elzar
Legere
N'shpi
Bamboo smart
Prince caffe house etj
Papillon etj

Ndoshta i sherbejne dikuj
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

I kam vizituar unë, po luksin që kan lokalet e Tiranës kurrësesi i gjen në ato të Prishtinës. Ndoshta këtu në Shqipëri është ai qejfi ti ken shumë të ngarkuar dhe modern, ndërsa në Kosovë më shumë mendojn ti bëjn thjesht.
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,187
Pikët
113
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Shume e vertete. Atje jane me te investuara. Por eshte nje dallim i madh ne mes Tiranes dhe Prishtines. Atje kompanite distribuese te pijeve dhe cigareve investojne shume. Ka lokale qe kane nenshkruar kontrata vjetore deri ne 30.000 euro per ekskluzivitet. Ne Prishtine eshte me ndryshe, investimet maksimale shkojne deri ne 3.000 euro ne vit.

Padyshim se edhe ne Prishtine kur te fillojne keto investime do te kemi clube te kategorise qe jane sot ne Tirane.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Ju sygjeroj te shkoni dhe ne Club Doberman ..eshte shume bukur !

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=AZOGK4E7SrU&feature=related"]YouTube - Doberman Club Albania (New Year)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=jTtLhhjfqt4"]YouTube - Doberman Club Albania (erotic gifts party)
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
51,871
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

S'me pelqejne ambientet e nates ne Albania ( ato shume pak qe jane, dhe s'di nese mund te/ti quaj/hen clubs) , i frekuentojne vetem 2 pale njerezish, ato te prekur nga mentaliteti dhe s'ti ndajne syte behen te bezditshem...ose pala tjeter qe mendojne qe kane kapur Europen, dhe sillen ne menyre arrogante.... Te dyja k'to raste e shemtojne ambientin ne pergjithesi.

Ps...Gjithashtu muzika...mah shume dobet ne pergjithesi :)
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

S'me pelqejne ambientet e nates ne Albania ( ato shume pak qe jane, dhe s'di nese mund te/ti quaj/hen clubs) , i frekuentojne vetem 2 pale njerezish, ato te prekur nga mentaliteti dhe s'ti ndajne syte behen te bezditshem...ose pala tjeter qe mendojne qe kane kapur Europen, dhe sillen ne menyre arrogante.... Te dyja k'to raste e shemtojne ambientin ne pergjithesi.

Ps...Gjithashtu muzika...mah shume dobet ne pergjithesi :)
Varet ku ke qene.

Night clubs ne shqiperi kane goxha gjalleri.
Ne krahasim me shume vende te evropes ,te pakten mua personalisht me duken shume peaceful ,skane sherre qe degjenerojne mbremjen. Mbaj mend ne gjermani kerciste dajaku ,polak me turq 1 ore per ti nda deri sa vinte policia.
Tjeter ne clubet shqiptare kane fillu kto ofertat open bar ,e di qe do pagush 50 mije lek personi ,por e di qe te pakten do pish cfare te duash dhe sa te duash. Muzika pastaj eshte ceshtje gustosh ,ne shqiperi preferojne me shume house. Ne vendet si gjermania ,anglia ka lloj lloj ,trance ,rock ,hip hop ,rage ..etj etj.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
51,871
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Varet ku ke qene.

Night clubs ne shqiperi kane goxha gjalleri.
Ne krahasim me shume vende te evropes ,te pakten mua personalisht me duken shume peaceful ,skane sherre qe degjenerojne mbremjen. Mbaj mend ne gjermani kerciste dajaku ,polak me turq 1 ore per ti nda deri sa vinte policia.
Tjeter ne clubet shqiptare kane fillu kto ofertat open bar ,e di qe do pagush 50 mije lek personi ,por e di qe te pakten do pish cfare te duash dhe sa te duash. Muzika pastaj eshte ceshtje gustosh ,ne shqiperi preferojne me shume house. Ne vendet si gjermania ,anglia ka lloj lloj ,trance ,rock ,hip hop ,rage ..etj etj.

Nuk e di Endri po flas ne pergjithesi dhe pothuaj i kam vizituar te gjitha por vetem 1 here, s'jam rikthyer per here te dyte per arsyen e lartpermendur....gjithe k'to vite qe vij ne Albania eshte po i njenti opinion/bizness ....nga Gjermania personalisht kam pershtypje shume te mira, si nga sjellja si nga cilesia... Me pelqen jashte mase dhe mbase do ishte shteti i 2-te qe do konsideroja te jetoja :)
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Night Clubs me tmira ne Shqiperi :))

Unë para dy javësh isha në Tiranë dhe shkova në disa vende, por s'më pëlqeu asnjëri dhe s'u ktheva për herë të dytë. Ambientet ose ishin tepër luksozë dhe ekstravagantë (pa shije), ose muzika ishte shumë e lartë, ose pihej cigare, ose brenda s'kishte njerëz fare.
 
Top