• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 5

  qukapiku

  Anëtar i ri
  • Postime
   8
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 4

  Rex

  ne fronin tim
  • Postime
   16,218
  • Rezultati i reagimit
   5,445
  • Pikët
   113
 • 4

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,991
  • Rezultati i reagimit
   27,329
  • Pikët
   113
 • 3

  SubZ

  A Legend Never Dies From Underground
  • Postime
   739
  • Rezultati i reagimit
   14
  • Pikët
   0
 • 3

  shoku_tanku

  nje pyke midis jush,cun per s'prapi From ne vithen e peles se hazdisur
  • Postime
   35,021
  • Rezultati i reagimit
   19,191
  • Pikët
   113
 • 2

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,543
  • Rezultati i reagimit
   84
  • Pikët
   48
 • 2

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
  • Postime
   59,045
  • Rezultati i reagimit
   12,217
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   11,947
  • Rezultati i reagimit
   11,468
  • Pikët
   113
 • 1

  PUPA

  Anëtar i ri From Italy
  • Postime
   662
  • Rezultati i reagimit
   10
  • Pikët
   0
 • 1

  PuffetiNa

  V.I.P
  • Postime
   14,105
  • Rezultati i reagimit
   5,060
  • Pikët
   113
 • 1

  BATO

  ______
  • Postime
   5,944
  • Rezultati i reagimit
   98
  • Pikët
   0
 • 1

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,209
  • Rezultati i reagimit
   456
  • Pikët
   83
 • 1

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   39,413
  • Rezultati i reagimit
   9,388
  • Pikët
   113
 • 1

  Kulpra

  • Postime
   4,796
  • Rezultati i reagimit
   60
  • Pikët
   0
 • 1

  Oxygen

  Shy
  • Postime
   10,055
  • Rezultati i reagimit
   2,888
  • Pikët
   113
 • Top