• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nik Xhelilaj nga ?Dancing with the Stars?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Valsi i aristokracisë evropiane dhe Rock&Rrolli amerikan kane qene dy gjinitë qe përcollën emocione ne puntaten e radhës te “Dancing with the Stars”.


Spektakli, prodhim i “Tring Digital” dhe “Vizion Plus”, i cili vjen tashme çdo te enjte, solli ne gare 8 personazhet e mbetur VIP nga 12 qe nisen spektaklin. Por, ndryshe nga gara e puntatave te shkuara, kjo e enjte i dha mundësinë VIP-ave te fitonin edhe me shume pike.

Pas votimit te jurisë për kërcimet përkatëse, formati i cili vjen per here te pare ne Shqipëri, prezantoi një sfide te hapur për te gjithë konkurrentet nen gjininë e mambos duke i dhëne piket maksimale personazhit qe mbeti i fundit te piste.

Ky vlerësim bashke me televotën e publikut çuan ne “Dance Off”, për te dytën here radhazi këngëtaren Soni Malaj dhe aktorin Nik Xhelilaj. Pas performances koke me koke me “Rock&Rroll”, juria la ne gare Soni Malajn.

Ndërsa aktori i ri i kinemasë shqiptare, u be kështu i pesti personazh VIP qe largohet nga gara me e famshme e kërcimit, ku qëllimi final janë 50 mije euro. Ritransmetimi i “Dancing with the Stars” vjen te premten nga “Tring Digital”, e te shtunën ne “Vizion Plus”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top