• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një çift homoseksualësh “sulmohet” me zarzavate në Itali

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Romë, 22 gusht - Një çift homoseksualësh kanë vendosur që emocionet e tyre ti shprehnin edhe në publik. Të kapur nga duart e njeri tjetrit ata kanë bërë xhiron e zakonshme në një qytet periferikë të Italisë. Deri në këtë pikë banorët i kanë kuptuar të drejtat e tyre.
Por, në momentin që të rinjtë kanë vendosur të puthen në tregun e qytetit, gjërat kanë ndryshuar.
Një tregtar perimesh dhe zarzavatesh nuk e ka kaluar dot kaq lehtë faktin që dy meshkuj putheshin në buzë para tij dhe para dyqanit dhe ka rrëmbyer disa prej domateve që ka pasur në dyqan dhe i ka gjuajtur dy të rinjtë.
Pas tij dhe një koleg tjetër ka bërë të njëjtën gjë duke krijuar rrëmujë në qytet.
Të rinjtë janë larguar me vrap, ndërkohë që shoqatat e homoseksualëve dhe mbrojtjes së të drejtave të njeriut e kanë quajtur këtë aksi si shprehje e homofobisë.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Një çift homoseksualësh “sulmohet” me zarzavate në Itali

hahahaha kush do ndonje domate kokes :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Një çift homoseksualësh “sulmohet” me zarzavate në Itali

E shoh un qe u shtuan me shume '' homot '' kan gjuajt me bereqet :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Një çift homoseksualësh “sulmohet” me zarzavate në Itali

Mbaj mend qe e kam lexu dikun Un Un ti ti ai ajo ne ju ju ata/ato , nese e sheh prap boj selom nga un me portokalli kokes :p
 
Top