• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një çifti i ndalohet seksi nga ora 22 deri në orën 7

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një çift skocez është i zemëruar me ndalesën që kanë marrë. Ata nuk guxojnë të bëjnë seks gjatë natës, ngase fqinji i tyre nëntëvjeçar, është ankuar tek mësuesja e tij për shkak të zhurmës nga dhoma e tyre.


“Të shikuarit e televizorit dhe seksi, janë të vetmet gjëra që mund t’i lejojmë vetes”, ka thënë çifti nga Penicuika. Dhe për shkak të ankesës së këtij djaloshi, ata e kanë të ndaluar seksin nga ora 22 deri në ora 7 të mëngjesit.

Alan 50-vjeç dhe Fiona Hay 43-vjeçe, thonë se seksi i tyre edhe ashtu zgjat vetëm 5 minuta, sepse Alan vuan nga astma dhe epilepsia. Mirëpo, pasi djaloshi në fjalë ishte ankuar tek mësuesja e tij për zhurmën e cila vjen nga dhoma e tyre dy herë në ditë, autoritetet ua kanë caktuar ‘kohën kur ata mund të bëjnë seks’. Atyre u është thënë se mund të përfundojnë në gjyq nëse nuk heshtin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Nje cifti u ndalohet seksi nga ora 22 deri në ora 7

e cuditshme por e drejte
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: Nje cifti u ndalohet seksi nga ora 22 deri në ora 7

hmm te drejte se quaj per faktin se autoritet kane nderhyre me shume se cu takon ne privacine e ciftit. Mund te merrnin mase tjeter , si psh: nese femija ankohej perseri (ose prinderit e tij) atehere cifti te gjobitej...e ta shifnin se sa te "urte" do ishin ata kur te benin sex.loool
 

Besoja

V.I.P
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
707
Pikët
63
Vendndodhja
TIRANE, Shqiperi
Përgjigje e: Nje cifti u ndalohet seksi nga ora 22 deri në ora 7

Të paktën ato ligje që ekzistojnë,zbatohen.
 

Snow

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 17, 2010
Postime
36
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Nje cifti u ndalohet seksi nga ora 22 deri në ora 7

ahahahahah u sa kam qes lol lol
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,091
Pikët
113
Përgjigje e: Një çifti i ndalohet seksi nga ora 22 deri në orën 7

Një çift skocez është i zemëruar me ndalesën që kanë marrë. Ata nuk guxojnë të bëjnë seks gjatë natës, ngase fqinji i tyre nëntëvjeçar, është ankuar tek mësuesja e tij për shkak të zhurmës nga dhoma e tyre.


“Të shikuarit e televizorit dhe seksi, janë të vetmet gjëra që mund t’i lejojmë vetes”, ka thënë çifti nga Penicuika. Dhe për shkak të ankesës së këtij djaloshi, ata e kanë të ndaluar seksin nga ora 22 deri në ora 7 të mëngjesit.Alan 50-vjeç dhe Fiona Hay 43-vjeçe, thonë se seksi i tyre edhe ashtu zgjat vetëm 5 minuta, sepse Alan vuan nga astma dhe epilepsia. Mirëpo, pasi djaloshi në fjalë ishte ankuar tek mësuesja e tij për zhurmën e cila vjen nga dhoma e tyre dy herë në ditë, autoritetet ua kanë caktuar ‘kohën kur ata mund të bëjnë seks’. Atyre u është thënë se mund të përfundojnë në gjyq nëse nuk heshtin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
Alan & Fiona bejne mire te "vrasin " veten! Poor thing! ``Bej_dy_pompa``
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,257
Pikët
113
Përgjigje e: Nje cifti u ndalohet seksi nga ora 22 deri në ora 7

e cuditshme por e drejte
E drejte ne c'kuptim ?! Mqs femija nuk duhet te degjoje ka zgjidhje te tjera per kete ...psh shtesa e izolanteve neper mure ...ose ose nderrimi i dhomave nga te dyja palet .

Nqs nje femije eshte ne gjendje te kushtezoje keto gjera , atehere cfare do t'i ngelet Zotit te vendose ?!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,915
Pikët
113
Përgjigje e: Një çifti i ndalohet seksi nga ora 22 deri në orën 7

Por kesaj komshies time si tja bej une???
Bertet shume,jo per noi gjo...
Ta akuzoj:confused:
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Një çifti i ndalohet seksi nga ora 22 deri në orën 7

Per 5 minuta qe paska afatin sexi i tyre nuk ja vlen qe te merren keto masa shume gjynahaha
 
Top