• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një amerikane përpiqet të bëhet gruaja më e rëndë në botë

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


Amerikania Donna Simpson nga New Jersey po përpiqet të zë një vend në histori vetëm duke ngrënë. Qëllimi i saj është të bëhet femra më e rëndë në botë dhe ta thyej rekordin.
Kjo 42 vjeçare momentalisht peshon 272 kg, ndërsa qëllimi i saj është të arrij deri në gjysmë tonelate, shkruan “Telegraph”.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, ndërsa fotografitë e veta i ka publikuar në shumë faqe interneti, ku kureshtarët mund të shohin atë duke ngrënë ose duke ecur.

Donna është paraqitur edhe në disa shou televiziv dhe çdo vëmendje e mediave është e mirëseardhur për të.

Zëdhënësi i Librit të Rekordeve Guinness thotë se Simpson është paraqitur si kandidate për titullin e gruas më të rëndë në botë, ndërsa kërkesa e saj është duke u shqyrtuar.

Dona vesh rroba të madhësisë XXXXXL, të cilat kryesisht mund të blihen nëpërmjet internetit. /Telegrafi/
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Një amerikane përpiqet të bëhet gruaja më e rëndë në botë

he medet skan tjeter pune jooooooo
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Një amerikane përpiqet të bëhet gruaja më e rëndë në botë

hajde mendje hajde.Po te hyje ne giness hallall por mos pelcet ndonjedite dhe i iken mundimi dem.
 
Top