• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një djalë deshi të bëhej romantik, u bë horë!

SiL3nT

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Sweden

Një adhurues i hokejit në akull dhe tifoz i New York Rangers për ditën e Shën Valentinit dëshiroi t’i propozojë fejesë të dashurës së tij gjatë një ndeshje hokeji, në Madison Square Garden përmes një porosie në ekranin e madh të sallës.

Por reagimi i nuses së ardhshme nuk doli ashtu siç e priste i dashuri i saj.

Kur në ekran u paraqit porosia, “Melisa, a po bëhesh nusja ime? Nick”, vajza e shokuar vetëm mbylli gojën me dorë.

E habitur për një moment e shikoi të dashurin e saj dhe pastaj u largua ngadalë nga salla e humbur krejtësisht.
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Një djalë deshi të bëhej romantik, u bë horë!

He mo jo po thon nuk jan romantik djemt.e ka len te bijen e bote te shashtisur:D Na gjej si i vjati fundi ore :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Një djalë deshi të bëhej romantik, u bë horë!

po copa budallait kur so i sigurt mos boj gjo :p
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: Një djalë deshi të bëhej romantik, u bë horë!

Njerezit e gjall tentojne sepse ndjejne, nuk jan gjerat me buton. Ai u refuzua per nje moment por ndoshta ajo vajza me pas i ka shkuar keti djalit... Ndoshta ja ka vlejtur bara qirane edhe thjesht per ta provuar.
Jemi njerez ndaj tentojme te bejme ate cka nga mbush.
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: Një djalë deshi të bëhej romantik, u bë horë!

une kam bere dikur ...andej nga prilli 2003shit nje budallik pak a shume te ngjashem ne gjimnaz , ne mature .normalisht qe s'ishte propozim per martese hahaha...(une akoma skisha mbush 17) ...gjithsesi doli si eveniment i rralle per aq sa vura re . u bona cik i famshem brenda shkolles me then te drejten hahaha (shyqyr qe sdoli nami per keq thuaj ) ....edhe pse rezultati sdoli ai qe prita une :( . kur e kujtoj ate dite me vjen te qesh por jam sh i knaqem qe e kam bere nje gje te tille . ne te njeten kohe ndjehem shum krenar per ndjenjen time te sinqerte qe kisha dikur per ate vajze aq te vecante . dhe per ket spendohem kurre . me pelqente ajo vajze jasht mase dhe besoj se i shkova deri ne fund ! ...tani jam i qete me *shoqet-kurva* qe kam verdalle ne jeten aktuale . e di qe Dashuria pervecse eshte merite ,eshte edhe Fat mbitegjitha . nderkohe sa te vije Fati , une q nga ajo dite i jam dedikuar argetimit pa pretendime per tu perzier me ndjenjat !
 
Top