• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një djalosh thyen bankën për të fjetur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një djalosh i dehur nga shteti amerikan Washington ka thyer bankën në kërkim të vendit ku mund të flinte, raportoi AP.


Në xhirimin e kamerave të vëzhgimit shihet djaloshi i ri, i cili të dielën, rreth orës 3 në mëngjes, theu bodrumin e një banke dhe doli para orës tetë në mëngjes.

Policia e arrestoi të martën djaloshin në shtëpinë e tij dhe kundër tij ka nisur hetimi për vjedhjen e shkallës së dytë dhe për sjellje të papërshtatshme.

Polici Den Hensbery deklaroi se djaloshi i arrestuar ishte nën ndikimin e alkoolit.Djaloshi deklaroi në polici se nuk e di se pse e kishte bërë këtë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Një djalosh thyen bankën për të fjetur

sa mire paske fjetur nxehete $$$ :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Një djalosh thyen bankën për të fjetur

i shkreti ---------`rritu`
 
Top