• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një dyvjeçare kineze peshon 41 kilogramë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pang Ya është vetëm dy vjeçe por peshon 41 kilogramë. Prindërit e saj thonë se vogëlushja ka pa apetit normal për moshën e saj, por megjithatë nuk e dinë shkaktarin e shtimit të peshës.


Mjekët nuk mund ta zbulojnë pse Pang Ya po trashet dhe kjo po na shqetëson tej mase, thotë babai i vajzës së pafat.

Të dhënat e fundit të publikuara nga Qeveria kineze tregojnë se në Kinë jetojnë mbi 60 milionë njerëz me peshë të tepërt.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,444
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Një dyvjeçare kineze peshon 41 kilogramë

Mjekët nuk mund ta zbulojnë pse Pang Ya po trashet dhe kjo po na shqetëson tej mase, thotë babai i vajzës së pafat.
:O:O po trashet?!! ncncncnc

Me siguri ka ndonje disorder se ska mundesi te jete ne ate pesh me oreks normal.
 
Top