• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një film për Spice Girls

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vajzat e grupit “Spice Girls” janë duke punuar për realizimin e një filmi të dytë për grupin, pas filmit mjaft të kritikuar por të suksesshëm, “Spice World”.

Grupi i përbërë nga Geri Halliwell, Mel B, Mel C, Victoria Beckham dhe Emma Bunton kanë caktuar Judy Cramer që ta bëjë regjinë e filmit të quajtur “Viva Forever”.

“Tash jemi të përfshira në një film të ri për ‘Spice Girls’, i cili është duke u realizuar nga Judy Craymer dhe ekipi që ka realizuar ‘’Mamma Mia!’”, ka thënë Emma Bunton.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top