• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një grua nderohet me çmimin e parë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Filmi amerikan “The hurt Locker” fitoi të djelën çmimin si filmi më i mirë në garën vjetore britanike të filmit.


Filmi i regjisores amerikane, Kethrin Biglou, ka në qendër një skuadër të ushtarëve amerikanë që vepron në Irak.

Kjo është hera e parë që një regjisore nderohet me çmimin më të lartë të kinemasë në Britani.

Biglou me çmimin e marrë la pas filmin “Avatar”, me regjisor ish bashkëshortin e saj Xhejms Kamerun.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top