• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një guidë praktike e Shqipërisë, në frëngjisht

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,765
Pikët
113
Vendndodhja


Për miqtë tuaj frankofonë kjo guidë e shpejtë online nga Skyscaner përmbledh informacione të nevojshme për vizitorët e rinj në Shqipëri.
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,520
Pikët
113
Përgjigje e: Një guidë praktike e Shqipërisë, në frëngjisht

o nuk shkojne keta franquzet ngordhalaq ne Shqiperi, sepse avionja ju behet très cher !
 
Top