• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një ishull vetëm për biondet

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Një kompani nga Lituania, Olialia, ka ndërmend të ndërtojë një destinacion luksoz turistik në njërin prej ishujve të Maldiveve, i cili do të udhëhiqej vetëm prej vajzave bionde.
Në këtë mënyrë ata dëshirojnë të thyejnë sterotipet për biondet. Duket se biondeve nga ky shtet i Baltikut iu kanë ardhur te hunda barsoletat për biondet, ndërsa ato dëshirojnë të dëshmohen se janë më të mençura se sa mendohet për to.

Firma Olialia në projektin e vet tashmë ka 75 projekte në zhvillim, ndërsa të gjitha këto projekte kanë një të përbashkët – femrat bionde, shkruan New York Daily News.

Ata dëshirojnë të dëshmojnë se edhe biondet kanë diploma dhe dinë të bëjnë punë të mirë.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Një ishull vetëm për biondet

U marshin te keqen bjondeve se me te mira nuk ke ku te gjesh si nga bukuria dhe nga zgjuarsin
 
Top