• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një këngë e Taylor Swift lansohet më herët

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Taylor Swift e ka publikuar këngën e saj të re “Mine”, 12 ditë para datës së caktuar, pasi që një version i dobët i kësaj këngë kishte ‘rrjedhur’ në internet.
Këngëtarja e muzikës pop dhe studioja e saj incizuese Big Machine Records vendosën që ta lansonin më herët këtë këngë ashtu që të mos dëgjohej ai version i keq i saj.

Ndërsa Swift është shprehur mjaft e kënaqur me fjalët e para të miqve dhe fansave të saj, të cilëve u ka pëlqyer pa masë kënga e re.

20-vjeçarja ka thënë se kënga flet për gjetjen e dikujt që të bën të besosh në dashuri.
 
Top