• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një këngë për ty

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
3,028
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
I want to dance it over and over again and again together
ndersa zvarritem mbi majat e gishtave

pelpel jein pelpein jein

 
Top