• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një kengë per ty

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
5,237
Pikët
113
Vendndodhja
FrymeMarrja
Per mua Keng dmth te kercehet :)

Bellydance ka nje klas te veçant! Kam patur fatin te bej 6 muaj dhe saher ishim me shoqerin kercenim.

Kush doj le te ndjek, pa perkufizime. Kjo keng mua me ve shume GEZIM :
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
5,237
Pikët
113
Vendndodhja
FrymeMarrja
@L0v3rm4n nje këngë* jo kengë.
Faleminderit! 😋
Me korrekte do ishte Këng :) ``kiss`` Merre Frida :)


Je fais le même rêve tous les soirs.


It's a lie, a lie
I catch you every time In your lust, your lust
Every time you close your eyes
I hear the secrets that you keep
When you're talkin' in your sleep
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
5,237
Pikët
113
Vendndodhja
FrymeMarrja
@Jorina per ty - e degjon nje shoqja ime kete :D

Kur thote: OH BRUDER WAS FÜR NE MASCHINE :p
Me duket si Femij. Me ben Tenerezza ... ahahah

 
Top