• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një kengë per ty

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
4,356
Pikët
113
Vendndodhja
FrymeMarrja

Mire ja per ty. Po ku mer vesh ti ? S´besoj se ti ke aftesi te me shohesh ne sy.
Ata syte qe te pergezonte shoqeria jote, ata t´i s´ke patur kurre guximin t´i shohesh.
E quaje se te jesh gjigand, i pasur e i pushtetshem ishte mjaftueshem per te blere pastertine e syve te mi.
Je ende shume pambuk per te tonifikuar syte e mi ti. Ndaj gjej rehatin tend diku aty rreth e perqark e mos kerko syte e mi.
 
Last edited:

The ICEman

I never lose. I either win or learn.
Anëtar
Mar 28, 2019
Postime
5,945
Pikët
113
E di kush je spo permeni emra...
un jam komplet i joti po ti sje komplet e jemja 🥴
 
Top