• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një mesazh dashurie për...

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,821
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

:)...zot sa besnik me qendron..
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
9,997
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

besnikeria eshte ceshtje truri :)
 

BLEDI_SH

V.I.P
Anëtar
Feb 5, 2013
Postime
2,743
Pikët
48
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

ej e keni dhjere krejt kete pune me fshirjen e mesazheve..jeni bere mezi se fsh..brravo keshtu vazhdoni...
 

Konstantin

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 19, 2011
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Çfar moderator leshi, ti me siguri je ndoni emigrant qe se kuptn mir fjalin dhe e fshin postin, ktheni mesazhin e fundit per Robbery-in shpejt, nncnc
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

ej e keni dhjere krejt kete pune me fshirjen e mesazheve..jeni bere mezi se fsh..brravo keshtu vazhdoni...
Unë i fshiva dhe është hera e parë që kur kam ditëlindjen të merrem me postime aq më tepër me fshirje temash.
Fshirjen e bëra se ishin kaq postime të pista dhe ishin krejt jashtë temës, sa po të ishte ndonjë ditë tjetër ( dmth jo 25 dhjetori ) do ta mbyllja fare.
Kur do të mësohemi të shkruajmë/postojmë e të dëftojmë se kemi edhe pak kulturë!

Respekt,

P.S. Paske përmendur edhe fsh... jo aty ka qenë lukuni qenësh, ku fshirjet nuk bëheshin sipas meritave, por sipas "simpative". Natyrisht në këtë forum kam shumë miq, por kur është puna për punën që bëj si moderator, në këso rastesh miqësia bie!
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,485
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

ej e keni dhjere krejt kete pune me fshirjen e mesazheve..jeni bere mezi se fsh..brravo keshtu vazhdoni...
Cfare lidhje ka shpalosja e fjalorit tuaj shembullor me kete teme?
Edhe e kuptoni qe po thyeni cdo rregullore te ketij forumi si ti dhe ai gjeniu tjeter, ketej keni dhe ankesa per fshirje postimesh.
 

BLEDI_SH

V.I.P
Anëtar
Feb 5, 2013
Postime
2,743
Pikët
48
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

ne radhe te pare gezuar ditlindjen ,edhe 100,ne radhe te dyte,keta ndodhin kur hapen tema koti pa fare kuptimi,lindin dhe pyetjet,te cilat nuk kane qellim per fyerjen e ndonjeri,keshtu hapet nje bisede,por duke fshire postime,nuk merr vesh njeri se per cfare behet fjale,nuk eshte tema e veteme qe fshihen postime,kohet e fundit shume anetare ankohen per fshirjen e postime te tyre....ta keni pak kujdes kete..
 

Konstantin

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 19, 2011
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Pyetje jote ishte ofendim tamam meritonte delete.
Ma prishet krejt romantizmin mes meje dhe ...
 

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,485
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

ne radhe te pare gezuar ditlindjen ,edhe 100,ne radhe te dyte,keta ndodhin kur hapen tema koti pa fare kuptimi,lindin dhe pyetjet,te cilat nuk kane qellim per fyerjen e ndonjeri,keshtu hapet nje bisede,por duke fshire postime,nuk merr vesh njeri se per cfare behet fjale,nuk eshte tema e veteme qe fshihen postime,kohet e fundit shume anetare ankohen per fshirjen e postime te tyre....ta keni pak kujdes kete..
Si shpjegohet qe 99% te rasteve jane chatistet e forumit qe ankohen per fshirje postimesh?!
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,220
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Çfar moderator leshi, ti me siguri je ndoni emigrant qe se kuptn mir fjalin dhe e fshin postin, ktheni mesazhin e fundit per Robbery-in shpejt, nncnc
Të tregova në postimin tjetër. Për shkak të rrethanve sot flit si të duash, po s'ndryshove gjuhë, nesër e ke të mbyllur këtë temë prej meje.

Njeriut, vec asaj se di ta përdor tastaturën e kompjuterit, më shumë i duhet edhe pak kuturë
 

BLEDI_SH

V.I.P
Anëtar
Feb 5, 2013
Postime
2,743
Pikët
48
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Pyetje jote ishte ofendim tamam meritonte delete.
Ma prishet krejt romantizmin mes meje dhe ...
pse ore ishte ofendim???na jep dhe ne te kuptojme se pese behet fajle,sepse ashtu sic e ke shkruar,ate me dha te kuptoj,ose qartesoi gjerat qe te dime se perse flitet
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,821
Pikët
113
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

Çfar moderator leshi, ti me siguri je ndoni emigrant qe se kuptn mir fjalin dhe e fshin postin, ktheni mesazhin e fundit per Robbery-in shpejt, nncnc

Të tregova në postimin tjetër. Për shkak të rrethanve sot flit si të duash, po s'ndryshove gjuhë, nesër e ke të mbyllur këtë temë prej meje.

Njeriut, vec asaj se di ta përdor tastaturën e kompjuterit, më shumë i duhet edhe pak kuturë
Dua postimiiiin!!
Cfare ishte shkruar????
 

Konstantin

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 19, 2011
Postime
99
Pikët
0
Përgjigje e: Një mesazh dashurie për...

pse ore ishte ofendim???na jep dhe ne te kuptojme se pese behet fajle,sepse ashtu sic e ke shkruar,ate me dha te kuptoj,ose qartesoi gjerat qe te dime se perse flitet
Eric eshte emri tjeter i Konstantit i cili kishte ren ne dashuri ne nje forum tjeter para shum kohesh me nje antare ktu.
 
Top