• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,545
Pikët
48
A di ndokush gje per kete nene qe ka humbur tash sa dite?!
Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmëNjë familje nga Kosova bën apel për gjetjen e nënës së tyre, e cila prej 6 ditësh rezulton e humbur në qytetin e Durrësit, transmeton Balkanweb.

Sipas familjareve, gruaja që shihni në foto me emrin Xhyla Martet ka mbërritur 5 ditë më parë në Durrës, teksa ishte nisur nga Prishtina me linjën e autobusit. Por sapo ka mbërritur në qytetin bregdetar ka humbur çdo kontakt me familjen e saj në Kosovë dhe Suedi ku edhe jeton prej vitesh.

Numri i telefonit rezulton i fikur, ndërkohë që mësohet se ajo ishte nisur për të kaluar disa ditë pushimi në Durrës, ku kishte qenë dhe një vit më parë.

Familjarët apelojnë që kushdo i cili ka informacion për vendndodhjen e saj të njoftojë në numrin 068 65 44 577. /Telegrafi/
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,199
Pikët
113
Përgjigje e: Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

Kemi ndonje te re per kete???
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

Kjo qenka si Nenemadhja...do kete fluturuar!
 

bindi

dolcinio
Anëtar
Sep 24, 2010
Postime
1,884
Pikët
38
Vendndodhja
Ne bregdet
Përgjigje e: Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

E pa besushme,te humb nje njeri,njemend ka diçka te re, qe nga kjo date qe eshte bere ky postim,di gje kush e kane gjete kete personin??
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,514
Pikët
63
Përgjigje e: Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

Ma merr mendja qe e kane mbytur,hedhur ndokund deri sa ta gjejn!
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

Ishalla gjindet vetem veshtire
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,514
Pikët
63
Përgjigje e: Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

Ca raste po zhduken me sa duket!
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,164
Pikët
113
Përgjigje e: Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

Kjo nena ne durres ishte me gjithe familjen per pushime apo vetem ?

Uroje ta kete pare dikush !
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Një nënë nga Kosova humbet në Durrës pa asnjë gjurmë

e gjen saimiri edhe del menjehere ne TV thuajse ka bere zbulim epokal...
 

ricky_ch

*************
Anëtar
Feb 16, 2015
Postime
860
Pikët
93
Sinqerisht, çfarë të them? - Mjerë ata që e kanë zemrën në anë të majtë!
Të gjejsh apo shyfrytësh momentet tragjike të dikujt për tu tallur,
i takon gradës më të ulët të ndjesisë e "humanizmit"....

Tema qenka bërë që në vitin 2013, por shpresoj që zonja të jetë gjetur
e të mos t'i ketë ndodhur dikçka e keqe!
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
19,343
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Sinqerisht, çfarë të them? - Mjerë ata që e kanë zemrën në anë të majtë!
Të gjejsh apo shyfrytësh momentet tragjike të dikujt për tu tallur,
i takon gradës më të ulët të ndjesisë e "humanizmit"....

Tema qenka bërë që në vitin 2013, por shpresoj që zonja të jetë gjetur
e të mos t'i ketë ndodhur dikçka e keqe!
Mund te jete Adea qe ka humb ose ka pas nje krize momentale dhe tani i rikthehet memorja ca nuk ben vaki.E kam vene re qe Adea germon ne kto temat e vjetra ndoshta jo kot por po interesohet te gjej vetveten dhe Familjen ne Suedi.

Hej Adea är det du som er forsvundet?

Adea ti je nena qe ka humbur ne po ngri gishtin e mesit te kembes se djathte.
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,670
Pikët
113
Lajmet e fundit nga duresi : takimi delikuenteve dhe krimineleve ballkanik !
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,670
Pikët
113
Kokat jane serbe.


Eli
Kokat jane serbe(vuçiçi),vllahe(edvini),arabe(elvis naçi me 7 milion € e kosovareve) dhe pandeli majko(maqedon, themeluesi i tribunalit penal te hages Kunder Kosoves).
 

Adea

V.I.P
Anëtar
Dec 21, 2016
Postime
6,108
Pikët
113
Edi Ramen dhe Barak Obamen nuk do i le ne duart e ndyresirave.


Eli
 
Last edited:
Top