• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 5

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,108
  • Rezultati i reagimit
   1,700
  • Pikët
   113
 • 2

  Loreal

  V.I.P
  • Postime
   5,514
  • Rezultati i reagimit
   113
  • Pikët
   63
 • 2

  Fshatari

  Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
  • Postime
   10,670
  • Rezultati i reagimit
   4,114
  • Pikët
   113
 • 2

  Xhebraili

  El Pistolero From Peja
  • Postime
   4,003
  • Rezultati i reagimit
   29
  • Pikët
   0
 • 1

  Xhenet

  Amoureus ❤️♥️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   4,490
  • Rezultati i reagimit
   10,764
  • Pikët
   113
 • 1

  engel

  V.I.P
  • Postime
   6,164
  • Rezultati i reagimit
   3,946
  • Pikët
   113
 • 1

  SystemA

  Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
  • Postime
   59,199
  • Rezultati i reagimit
   12,355
  • Pikët
   113
 • 1

  bindi

  dolcinio From Ne bregdet
  • Postime
   1,884
  • Rezultati i reagimit
   25
  • Pikët
   38
 • 1

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   19,343
  • Rezultati i reagimit
   9,505
  • Pikët
   113
 • 1

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,082
  • Rezultati i reagimit
   67
  • Pikët
   0
 • 1

  Gon!

  IllyrianMuslim
  • Postime
   6,545
  • Rezultati i reagimit
   96
  • Pikët
   48
 • 1

  ricky_ch

  *************
  • Postime
   860
  • Rezultati i reagimit
   505
  • Pikët
   93
 • Top