• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
191
Pikët
0
Titulli: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

te pershendes ty, kryeqytetare e kryeqytetit te shqiperise.
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Tironaaa ne zemrat tona
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershnetje t'gjithe Tironsave dhe Tironseve.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendetje Gocave Te Tirones Se Jan Shum Tmira :p
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Tirona e Tironcave, jemi me te miret ``kiss````kiss````kiss````kiss``
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,688
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

I Rujt zoti te gjith Tironcet/it se jan sherbeti i gjithe Shqiperis..
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

sa ja boni qefin vetes kot
 

TIRONSJA

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 31, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Honelulu
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

te bukura jemi embelsina jemi hallall qumshi ksaj none se ska ci goca tirone :d
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

i pershnes edhe une vetem gocat e tiranes :) lol
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendes tironcat me TIRONSEN ne krye kiss kiss
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,390
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

-gezuar--gezuar-``kercim````kercim``Ajt ju pershendes Tironcja ty ne vencanti
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Gcj4ljeNVuM"]YouTube- Rati - 40 vjece flen me mamin
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendetje Cunat dhe Gocat e Tirones:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=nrvNAMwrzX4"]YouTube- Shpat Kasapi - Goc Tirone
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,113
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

pershendetje per te gjith tironcit
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendetje per Tironset dhe Tiponsve.....
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,092
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Forewer
TIRONAAAAAAAAAAAAAAAA AH
TR............................................T
TR..............................................I
TR.................................................R
TR...................................................O
TR.....................................................N
TR........................................................A.

Jo po mati:d

;))
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,113
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=aL1YyLrb8i0"]YouTube- Kujtim Shehu - Gocë Tirane ``kercim````kercim``
 
Top