• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Mano

V.I.P
Anëtar
Aug 8, 2011
Postime
13,876
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

veq po domi mi pershenetë forumistat nga kryeqyteti ... ``Bej_dy_pompa``
e di Busav e di...nderhyra vetem sa me u grric pak. Ketu vetem nji djale te mire nga tirana kemi;). Per cudi nuk po duket me fare. Mos i ka ngec sharra ne gozhd me ndo nji vend:)
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,730
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

e di Busav e di...nderhyra vetem sa me u grric pak. Ketu vetem nji djale te mire nga tirana kemi;). Per cudi nuk po duket me fare. Mos i ka ngec sharra ne gozhd me ndo nji vend:)
pershendetje Maqallarjot , pershendetje te gjithve :)

nese ësht i njejti per te cilin edhe une po mendoj ( fillon me S ) , atij ja ka prish gruja kompjuterin :D
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
35,321
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

ou? e per qytet e tjera?


kjo tema duhet te jete tek tema e tirones
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,558
Pikët
48
Re: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendetje juve siper,qe keni fillu me u mor me thashetheme...haha
Maqo mos degjo Busaven,ma kan prish komjuterin po nuk e di se kush nga grate ma ka prish...
 

Skydive

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 22, 2012
Postime
2,264
Pikët
0
Re: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Sa ta gjeni ju se kush nga grate ja u ka prishur Com. po Ju jap nga nje Pershendetje une
Kalofshi shkelqyeshem
 

Grejs

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 18, 2012
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Larg...
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pse vetem te tirones? :p
 

Askushi

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 7, 2012
Postime
2,157
Pikët
0
Vendndodhja
Neverland
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Megjithese jam nga Vlora e jetoj ketu, po ju pershendes juve gjithe Tironsve me kete kenge shume te bukur qe eshte bere hit...KU KA SI TIRONA

ERMAL MAMAQI FT DR FLORI - KU KA SI TIRONA (OFFICIAL VIDEO)

http://www.youtube.com/watch?v=gQmh2Oa7v5A
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Pershendes Sali Berishen dhe gjithe tironcit tropojan
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,369
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Omre se keni hum ......
Hajde grupi
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,389
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Une pershendes….hmm

"ahhhh koke o koke….qe s'ma men as i emer, as i baz!"

lol
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,389
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

une isha tek L8, por L9 i kishte/ka me hot. :)
 

BlueBaron

Kalorës i Lirisë
Anëtar
May 30, 2011
Postime
1,308
Pikët
0
Vendndodhja
Në Tironën e Ondrrave
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Kom harru me pershnet çunin mo grand dhe mo gangsterr, SystemA.


Osht i padeshifrushem, si kodi Microsoftit. ;)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,369
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

une isha tek L8, por L9 i kishte/ka me hot. :)
Qe njihemi bashke mendoj qe po!
Mamica ka qene YLL!
Ne <rrugacet> asnjehere nuk i hidhnim llafe te pista!
Pikerisht tek ura kur kalonte per ne gjymnaz!
Shkruaj qe mund ta keshe pase njohur!:))
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,389
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Kom harru me pershnet çunin mo grand dhe mo gangsterr, SystemA.


Osht i padeshifrushem, si kodi Microsoftit. ;)
Po per zotin, na nxorri thinjat, tu ja lexu i post ka dy tre here. :p
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
31,389
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Qe njihemi bashke mendoj qe po!
Mamica ka qene YLL!
Ne <rrugacet> asnjehere nuk i hidhnim llafe te pista!
Pikerisht tek ura kur kalonte per ne gjymnaz!
Shkruaj qe mund ta keshe pase njohur!:))
S'e kam degjuar. Tek cila ure? Se lagjen tuaj me tonen meqenese i ndante lana, e kane lidhur disa ura. :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,369
Pikët
113
Përgjigje e: Nje pershedetje per cunat dhe gocat e tirones

Kom harru me pershnet çunin mo grand dhe mo gangsterr, SystemA.


Osht i padeshifrushem, si kodi Microsoftit. ;)
Te pershnes ne une ty.
I leme votimet;))
Jo per noi gjo,por fillojme ne zihemi pa pike gjoje...
Sja vlen,te pakten NE qe qe na oshte thy kaptina atje.
 
Top