• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Esther

∞∞∞∞∞∞
Staff member
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
6,595
Pikët
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Gjesi per tironcit,ne jo per katnar....dhe as s`bohet muhabet per fshatar!
Njerez me mburravec se ju prej Tirone nuk me kane zene syte!!! ``Bej_dy_pompa``
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Njerez me mburravec se ju prej Tirone nuk me kane zene syte!!! ``Bej_dy_pompa``
E kemi kete dyfek-t,skemi c`bojm!-bla-
 

Kurt

———>
Anëtar
Aug 10, 2014
Postime
9,279
Pikët
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Durrsi dhe durrsaket me duket se ja merr ne kthese tiranes dhe tironsve:p
Nje pershendetje per te dy vended
https://www.youtube.com/watch?v=8Gy_zq_YuQQ&feature=share
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,209
Pikët
83
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Tironcat me 7 breza 1000 shpia jane laj thaj. Pjesa tjeter jane gjithe jabanxhi nga jugu n'veri :D. Megjithate per mu mbeten njerez te bute dhe shume bujar. Jane i cik demela por e justifikojne me humorin dhe dashnine per sportin ;)
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Per TIRONCIT....filloj me SAURA,BARON BLUE,LINDA,DRAGUE,SERAFIMIN e ish LAGJES,AAO apo ENDRI,MISTER.E,STERN,ENGEL,YOKO(wuw),LEAF(boah),COOL SHQYPE,dhe te me FALIN te tjeret qe nuk i kujtoj dot,si dhe perfundon me mua.
https://www.youtube.com/watch?v=QPktvccn1s0
RESTI duhet te kaloje do breza....pastaj ingranohesh!
EC ATY.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

https://www.youtube.com/watch?v=98q4cEqKuqc
Ju pershendes :)
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Përgjigje e: Një përshëdetje për çunat dhe gocat e Tironës

Pershnes Yokon dhe ARSYJA apo perse!
Sepse ka nje Memorie apo KUJTESE.....TERRIBILE(sipas shqipes se sotme)
Te evidentohet....nje kapsule hudhre ne dite,dhe i thua humbjes se kujteses....JO.

Duhet me hulumtue.

Koha e dikushit.....MAROI.

-pacim-
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Ke njof torre ne TIRON ti legen ne jo GOCA.....
PS....cpret nga rob qe ne disco kan bo amore me ....GJYSHE.
Qeka ftillu dari ne itaka.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Do pime ndonje vodke mo.
JO ..s`du.
Po pse bre?
Sdu te thash,ne mjaft na cave daret...TRAP?
Po pse fyen bre Benke.
Lene Benin,se kshu e ka ky,ne mos ja ve re?
Eshte byrazeri jot bre.
FAP....Beni eshte tolerant,ndersa une i BI shkurt.
Cohu ne ikim + te tretit(shoku i dy te pareve): heren qeter coja nuses ke shpia ket PALLEN(kunati me i llaf),ne le te boj muhabet.


PS....gjirokastriteve ju ka dale nami KOT....KTA jane me =KOPRACAT ne pordhe DYNJOJE.

DANKE.
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
7,134
Pikët
113
Per tironcit e vjeter: Dy fise ka pas tirona qe dhe vorret i dojshin veç e veç!
Kush ishin kto?
 
Top