• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një shqiptare mes imazheve të “Styleline”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në përvjetorin e revistës amerikane “Styleline” janë shfaqur edhe imazhet e bukurisë shqiptare, të mishëruara tek modelja dhe këngëtarja, Afërdita Dreshaj.


Imazhi i Afërditës është shfaqur në monitor herë pas here përkrah shumë modeleve të tjera të njohura në Amerikë.

Javën që shkoi shqiptarja nga Mali i Zi dhe qe jeton ne Michigan te SHBA festoi 24-vjetorin e lindjes bashkë me të fejuarin e saj këngëtarin Shpat Kasapin dhe miqtë e saj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top