• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Një tjetër ’sfidë’ nga Ledina Çelo

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
E quajmë kështu, sepse në të vërtetë është fjala për një material të ri muzikor, një këngë e përgatitur nga Ledina Çelo.

Kënga mban titullin ’Can you touch mebaby’, dhe është gati për t’u prezantuar në Gjermani. Këto ditë ajo do të paraqitet përsëri në klasifikimet e vendit ku tashmë këngëtarja jeton dhe synon të vazhdojë karrierën. Për Ledina Çelon nuk është hera e parë që kënga t’i lançohet në ‘hit-parade’.
Disa kohë më parë ajo paraqiti këngën “Deangers”. Kënga u klasifikua në listën e 100 këngëve më të mira në Gjermani, madje “Top Charts” arriti që ta mbante të pozicionuar Ledina Çelon për dy muaj në renditjen e më të mirëve. Dhe ajo nuk ndalet, por këtë herë është në sfidën e radhës. /Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top