• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Cfare mednimi keni per kete thenjeë Esht e vertet se kur dicka perfundon dicka tjeter fillonë poë joë jepni mendimet tuja :)
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,247
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Me pelqen me shume e then ndryshe , (Nje dritare mbyllet nje der hapet ) Nese ajo dritare mbyllet duke perfunduar dicka , Besoj se do jet nje dere e haapur qe do te prese te kalosh nga ajo dere , PO eshte e vertet :D
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

Hmmm ... Gjithcka ne jete ne pergjithesi ndodh me nje arsye. Me ndodh shpesh te trishtohem per detaje te vogla e me pas te dale nje drite ndonese e imet ne horizont qe me ben te ndihem me mire keshtu qe eshte e vertete qe asnjehere nuk mund te parashikohet se cfare mund te te ndodhe,sikurse pas momentit te bukur ashtu edhe pas momentit negativ !
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

Skeptike per kete shprehje..........

Nje dere qe mbyllet, mbyllet...........
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

Normale cdo gje ka mbarim cdo gje ka fillim, mbyllet njera fillon e hapet tjetra jeta do rrjedh , ujvara nuk shter, shiu do bjer si dhe dielli do lind cdo mengjes, keshtu dhe dyert e dritaret tona do hapen e do mbyllen... kiss ANEN
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

Gjithmon ka dyr qe mbyllen dhe te tjera qe hapen se kjo qe jetojme ..eshte thjeshte 1 prove ne kete bot..ceshtja shtrohet a do i perballemi dot kesaj prove ?
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

e rendesishme eshte te jemi e vetedijshem kur ta mbyllim ate dere dhe shume te matur kur e hapet dritarja
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Titulli: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

Skeptike per kete shprehje..........

Nje dere qe mbyllet, mbyllet...........


Booh ..Kur e paskam shkrujt !

Po Nji mendim Une Njelloj ..........pa asnje ndryshim..

dhe PIKE.
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

Normal qe hapet e jnporte e re
fakti qe ne jetojme justifikon qellimin arritje
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

Jeta eshte vetem hapje myllje tere kohen, biles edhe kur vdes robi te gjallet thone "iku n'at dynja"

Rendesi ka, per mendim tim, qe qe njeriu duhet te jete gjithmone pozitiv. Car u mbyll u mbyll, cfare u hap futu shpejt brenda pa tu mbyll hala.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

cfare kuptimi ka kjo drague ?
 

tipi engjellor

Anëtar
Anëtar
Aug 3, 2011
Postime
906
Pikët
18
Përgjigje e: Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)

po realisht nuk mbyllen kurr te gjitah dyert thote edhe nje fjal e popullit ....gjithmone hapet nje dritare ose nje rruge themi
 
Top