• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Nje faqe interesante per telefonata VOIP( Voice Over IP) me ëmime shume te ulta.

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Per ata qe ndodhen jashte shtetit dhe kan familjar me shqiperine kjo faqe mund t'ju hyje shume ne pune...

http://www.voipraider.com/en/index.html

Tarifa me telefona fiks ne shqiperi eshte me pak se 5 cent minuti, pra nuk besoje se mund te gjeni ëmime me te lira. Ka edhe faqe te tjera qe ofrojne te njejtin sherbim me te njejtin ëmim, por me pak se kaq nuk kam gjetur .

Me shume vende te botes mund te flisni teresisht falas... E vetmja gje qe ju duhet eshte nje Linje adsl, nje pale kufie me mikrofon, dhe te shkarkoni dhe instaloni programin .

Keta faqe ma ka sygjeruar Gotika dhe konfermoj qe eshte shume e mire.
 
Top